اولین تلویزیون OLED منحنی جهان

اولین تلویزیون OLED منحنی جهان

هیچ انقلابی عظیم تر از اختراع تلویزیون نخواهد بود مگر اولین تلویزیون OLED منحنی جهان

اطلاعات بیشتر
LA86000

هوشمندی الهام گرفته از شما

به آسانی به دنیای نامحدودی از سرگرمی ها به راحتی و به سرعت دست یابید. به راحتی هر چه تمام تر به کنترل تلویزیون خود بپردازید.
هوشمندانه کنترل کنید. هوشمندانه زندگی کنید.

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2

تلویزیون سه‌ بعدی

اگر تمایل دارید تجربه دیدن فیلم در سینما را به خانه خود بیاورید و از عینک‌های سه‌بعدی سبک وزن ال جی با افکت‌های جذاب سه‌بعدی لذت ببرید، تلویزیون‌ سه بعدی ال جی هنر نمایش سه‌بعدی را به خانه‌ شما می‌آورد. بیشتر بدانید

با دیدن کیفیت فوق‌العاده تصویر و افکت‌های سه‌بعدی بدون تردید شما از جمله دوستداران تلویزیون‌های سه بعدی LG خواهید بود.خصوصیاتی که در نتیجه پشتیبانی فناوری اف پی آر (Film Patterned Retarder - FPR) ال جی شکل گرفته است:تبدیل تصویر دو بعدی به سه ‌بعدی:این قابلیت این امکان را فراهم می‌آورد تا حتی فیلمهای قدیمی و برنامه‌های تلویزیونی دو بعدی را هم به صورت سه بعدی مشاهده کنید.قاب و لبه فوق‌العاده باریک(TruSlim): لبه‌ای باریک با قطر کمتر از ۱ اینچ. لبه باریک تلویزیون سه ‌بعدی ال جی کمترین مزاحمت را برای مشاهده تصاویر بر روی صفحه نمایش تلویزیون دارد.زاویه دید گسترده: مهم نیست که کجای مبل خانه خود نشسته‌اید با ویژگی زاویه دید گسترده شما می‌توانید به راحتی از هر زاویه صفحه تلویزیون 3D خود را ببینید و لذت ببرید.عینک سه‌بعدی: عینک‌های سه‌بعدی تلویزیون ال‌ جی سبک، ارزان و صد در صد بدون پرش. عینک‌ تلویزیون‌های سه ‌بعدی ال جی نیاز به باتری ندارند و شما دیگر صحنه مورد علاقه‌ خود را بخاطر خالی شدن باطری در هنگام نمایش فیلم از دست نخواهید داد.بدون تداخل تصویری: شاید پیش از این تجربه خوبی از تماشای تصاویر سه‌بعدی نداشتید اما با تلویزیون‌های ۳ دی ال جی مشکل دوبینی، حالت سرگیجه و موارد مشابه آن برطرف میشود. شما تصاویر را صد در صد بدون پرش خواهید دید.حسگر هوشمند: تلویزیون‌ سه ‌بعدی LG این قابلیت را دارد تا میزان شدت نور صفحه نمایش را بر اساس نور و رنگ محیطی که در آن قرار گرفته‌ است تنظیم کند و کیفیتی فوق‌العاده به شما ارایه کند.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

شاید شما مشتاق به دیدن این نیز باشید

بستن