کنتراست بی‌نهایت یک محصول، رنگ‌های تمام‌عیار را به وجود می‌آورد

اطلاعات بیشتر
به کشف تلویزیون های ال جی بپردازید

به کشف تلویزیون های ال جی بپردازید

تلویزیونهای ال جی برای شما ارمغان نوآوری و خلاقیت را آورده اند.

اطلاعات بیشتر

تلویزیونWebOS 2.0 برای راحتی شما طراحی شده و سرگرمی و یادگیری را برای شما ساده‌تر کرده است. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که به راحتی و آسانی از تجربه تماشای تلویزیون هوشمندWebOS 2.0 لذت ببرید.
استفاده آسان از تلویزون را دوباره تجربه کنید

اطلاعات بیشتر

وقتی تلویزیون SUPER UHD ال‌جی، طبیعت را به تصویر می‌کشد، هر صحنه، شکوه بی‌پایانی دارد. قابلیت نمایش همه رنگ‌ها و رزولوشن 4K، به همه رنگ‌ها و جزئیات جان می‌بخشد و زنده بودن تصاویر در تلویزیونSUPER UHD ال‌جی، تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای کاربر رقم می‌زند.

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

تلویزیون ال سی دی

با تلویزیون ال سی دی(LCD) ال جی لذت تماشای تلویزیون را چندین برابر کنید. تلویزیون‌های ال سی دی مناسب برای فروشگاهها، مراکز تفریحی، ادارات و منزل شما. بیشتر بدانید

این گونه تلویزیون‌ها با پشتیانی از اچ دی(HD) برای انواع محتوای ویدیویی اچ دی، بازیها وسیستم بلو-ری کیفیتی فوق‌العاده شفاف و بدون داشتن اثر محوشدن ارایه میکنند. این خصوصیت برای نمایش تصاویر پر تحرک و ورزشی کاملا مناسب است.از خصوصیات تلویزیون ال سی دی LG میتوان به صرفه‌جویی فوق هوشمند انرژی اشاره کرد. طراحی شیک و قاب با لبه باریک تلویزیون ال سی دی، آن را با دکور خانه‌ی شما پیوند میزند.با انتخاب تلویزیون LCD ال جی انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت، تنوع در سایز صفحه نمایش و در برخی مدل‌های ال سی دی بلند‌گو‌های نامریی.تمام اچ دی(Full HD): این خصوصیت در برخی مدل‌های تلویزیون‌ ال سی دی ال جی نمایش اوج وضوح تصویر و شفافیت رنگ‌هاست. Full HD 1080p لذت دیدن ویدیوهای Blu-ray و بازی‌های HD را چندین برابر است.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن