سولاردام پرشیا پلاس

سولاردام پرشیا پلاس

سولاردام ال‌جی با قابلیت گریل از زیر، کیفیت فر واقعی را ارائه می‌کند. بر خلاف محصولات متداول پخت و پز، گرما تنها از پشت منتقل نمی‌شود بلکه از زیر نیز انتقال می‌یابد که باعث می‎شود غذاها مزه غذاهای پخته‌شده با فرهای سنتی را دهد (آزمایش‌شده توسط LGA در آلمان). این وسیله بهترین انتخاب برای غذاهایی است که نیاز به گریل از زیر دارند.

اطلاعات بیشتر
مایکروفر سولار کانوکشن ال جی

مایکروفر سولار کانوکشن ال جی

سولار کانوکشن ال جی با پخت نوری و قابلیت تنظیم خودکار فن کانوکشن

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2
  • 3

انواع مدل‌های مایکروویو

ال جی مایکروویوهای خود را در انواع مختلف با خصوصیات متنوع ارایه میکند. با استفاده از فناوری پیشرفته به کار رفته در تمامی مایکروویوهای ال جی , آشپزی ساده تر و غذاهای خوشمزه تری را تجربه خواهید کرد. بیشتر بدانید

دکمه افزودن زمان: به سرعت میتوانید ۳۰ ثانیه و یا یک دقیقه به زمان پخت مایکروویو اضافه کنید.دکمه قفل کودک: با استفاده از دکمه قفل کودک صفحه کلید مایکروویو را قفل کنید تا از شروع ناگهانی و تغییر برنامه آن جلوگیری شود.


فناوری کان وکشن: با استفاده از سیستم کانوکشن غذا را سریعتر و با حرارت پایین‌تر بپذید چنان که یک اجاق دوم دارید.یخ‌زدایی خودکار: با استفاده از سیستم یخ‌زدایی خودکار برای یک زمان مشخص و یا یخ‌زدایی سفارشی انواع مایکروویوهای ال جی میتوانید برای انواع مختلف گوشت، مرغ و ماهی زمان مورد نظر خود را با توجه به حجم آن تنظیم کنید.با یک کلیک در انواع مایکروویوهای LG میتوانید غذا و نوشیدنی خود را گرم کنید.فضای داخلی مدور: طراحی فضای داخلی ماکروویوهای ال جی به گونه‌ایست که با لبه‌های گرد و مدوور بدون برجستگی‌های تیز به آسانی بتوانید آن را تمیز کنید و فضای بیشتری نیز داشته باشید.حساسگر کنترل رطوبت: فناوری بکار رفته در سنسور کنترل رطوبت مایکروویو با اندازه‌گیری میزان رطوبت غذای در حال پخت از پخت زیاد و یا کم غذا جلوگیری مینماید و در صورت نیاز بطور خودکار دستگاه را خاموش میکند.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن