تکنولوژی تنظیم خودکار نور LG-KF510 باعث صرفه جوي‍‍ي 29 درصدي در مصرف باطري مي شود

  • بروزرسانی شد
  • 20/09/2008

 
با روند روبه رشد تکنولوژی و استفاده آن در گوشی های موبایل ، کاربران از تلفن همراه خود به عنوان یک وسیله چند منظوره استفاده می کنند و کاربردهای فراوانی فراتر از یک گوشی برای آن ها دارد . گوشی های جدید دارای عملکرد بهتری از جهت داشتن صفحه نمایش بزرگتر با رنگ های زنده و جذاب برای دیدن فایل های تصويري، ویدئویی و نیز اینترنت هستند که البته باعث خالی شدن سریع باطری گوشی ها می شوند .
با توجه به این مطلب در بازار موبایل، شرکت ال جی الکترونیکس پیشتاز در طراحی و تکنولوژی ارتباطات موبایل اخیرا با معرفی تکنولوژی تنظیم خودکار نور ( Auto Luminance Control ) در گوشی بسیار زیبای LG-KF510 باعث صرفه جويي 29 درصدي در عمر باطري در مقایسه با کلیه گوشی های موبایل عرضه شده تا اين زمان شده است.
با طراحی این گوشی ظریف به همراه باطری قوی تر، استفاده از انواع امکانات روی LG-KF510شامل دوربین ، پخش MP3 ، رادیو، پخش ویدئویی با خیال آسوده تري امکان پذیر است .
ال جی از طریق کاهش مصرف انرژی به روش کاهش نورهای غیر ضروری در صفحه نمایش، طول عمر باطری را در هر بار افزایش داده است .
حس گر ALC یا تنظیم اتوماتیک نور در قسمت بالای سمت راست گوشی به طور خودکار نور صفحه کلید ، صفحه نمایش و قسمت لمسی گوشی را تنظیم می کند .
این نوآوری زیرکانه در تکنولوژی به کاربران اجازه می دهد تا مدت زمان بسیار بیشتری از مشاهده تصاویر ویدئویی و عکس لذت ببرند .
LG KF510 گوشي پيشرفته اي همراه با امكانات قوي مولتي مديا با طول عمر بالاي باطري است.
اين گوشي به تازگي در بازار ايران عرضه شده است.