پراداي جديد ال جي در راه است

  • بروزرسانی شد
  • 09/11/2008

ال‌جي الكترونيكس و گروه پرادا در راستاي ادامه همكاري‌شان، دومين گوشي پرادا(PRADA II) را تا آخر امسال به بازار عرضه خواهند كرد.
تلفن جديد پرادا يك ويژگي منحصر به فرد دارد: با يك حركت آرام، صفحه كليد بسيار نازك آن به طور نامحسوس و بدون تلاش زياد از زير گوشي بيرون مي‌آيد؛ اين خود نشان‌دهنده سبك و طراحي خوب و مدرن اين گوشي است. پراداي جديد، جايگزيني كاملا مناسب براي تلفن پراداي اول به حساب مي‌آيد كه باعث شد براي اولين بار دو شركت ال‌جي و پرادا ـ كه جزو پيشرفته‌ترين شركت‌هاي جهان هستند ـ‌در كنار هم قرار گيرند.

 

نام تلفن پرادا به عنوان اولين گوشي تمام لمسيِ عرضه‌شده به بازار ثبت شده است. اين گوشي علاوه بر داشتن تمامي ويژگي‌هاي پيشرفته‌ترين گوشي هاي تلفن همراه، به لحاظ ظرافت در طراحي نيز پيشرو بوده، و با فروش بيش از يك ميليون دستگاه توانست به سرعت جايگاه خود را در صنعت تلفن همراه پيدا كند. ظاهر زيبا و ظريف آن به انضمام رابط ديجيتالي پيشرفته، به سرعت باعث محبوبيت آن شد. يافته‌ها و تحقيقات خوب شركت پرادا در طراحي گوشي و همچنين كارايي و امكانات آن، علل اصلي موفقيت چشمگير اين گوشي بوده است.
صفحه نمايشگر منحصر به فرد پراداي جديد، به منظور استفاده هرچه آسانتر گوشي طراحي شده است. صفحه كليد QWERTY اين گوشي استفاده از آن را هر چه راحت تر مي كند. ويژگي متاليك آن باعث مي‌شود تا به هنگام استفاده از صفحه كليد و تايپ حس خوشايندي به كاربر بدهد كه حاكي از طراحي زيبا و ظريف آن است. صفحه كليد نقره‌اي به علاوه دكمه‌هاي تماس و قطع تماس و دكمه‌هاي روي نمايشگر، قابليت لمسي تازه‌اي را فراهم مي‌آورند. ديگر ويژگي‌هاي ارتقا‌ءيافته اين گوشي عبارتند از: سازگاري 3G براي تماس‌هاي تصويري، 7.2Mbps HSDPA، مرورگر HTML، دوربين 5 مگاپيكسلي با لنز اشنايدر ـ كروزناخ، و دسترسي به WiFi.
دومين گوشي پراداي ال‌جي صرفا كاربرد سرگرم‌كننده ندارد، بلكه ابزاري با طراحي لوكس است كه در هر سطحي توان رقابت با پيشرفته‌ترين گوشي هاي تلفن همراه را دارد.
تلفن جديد پرادا با قيمت اوليه 600 يورو در كشورهاي ايتاليا، انگلستان، فرانسه، آلمان، اسپانيا و هلند در چهارمين فصل سال 2008 عرضه خواهد شد.