عرضه گوشی جدید پرادا

  • بروزرسانی شد
  • 30/11/2008

ال‌جي به همراه شركت پرادا دومين گوشي PRADA را به بازار عرضه مي‌كنند.
گوشي جديد (PRADA LG-KF900) شامل مجموعه‌اي از فناوري‌هاي به‌روز و متناسب با نياز كاربران امروزي است. يكي از ويژگي‌هاي برجسته اين گوشي صفحه كليد ظريف QWERTY آن است كه به صورت كشويي طراحي شده. اين صفحه كليد نه تنها نشان‌دهنده سطح مهارت بالاي طراحان آن بوده بلكه يك وسيله ارتباطي بسيار كاراست كه مكمل فناوري پيشرفته اين گوشي نيز هست.
رابط كاربري اين گوشي از جديدترين فناوري Active Flash ال‌جي و قابليت لمسي برخوردار است. نرم‌افزار و سخت‌افزار به‌روز شده اين گوشي به خوبي مكمل هم هستند كه از آن جمله مي‌توان به ويژگي‌هايي چون 3G سازگار با HSDPA تا حد 7.2 مگابايت در ثانيه، دوربين 5 مگاپيكسلي پيشرفته با قابليت ضبط تصاوير به صورت صحنه آهسته و DivX اشاره كرد. از ديگر ويژگي‌هاي اين گوشي WiFi،‌ مرورگر HTML و قابليت‌هاي تماس تصويري است. پراداي جديد داراي زنگ ‌ها، عكس هاي پس زمينه و كليپ‌هاي تصويري خاص خود نيز هست كه توسط سازندگان آن طراحي شده‌اند.
علاوه بر اين، ال‌جي و پرادا با توليد يك وسيله جانبي براي اين گوشي يعني (PRADA Link LG-LBA-T950) قصد دارند گرايش‌هاي موجود در بازار موبايل را تغيير دهند. اين وسيله كه انتظار مي‌رود به همراه اين گوشي عرضه شود، نوعي ساعت مچي مجهز به بلوتوث است كه با كمك آن مي‌توان بدون خارج كردن گوشي از كيف يا جيب خود تماس‌هاي تلفني و نيز پيام‌هاي نوشتاري را كنترل كرد. پيش‌بيني مي‌شود ال‌جي با عرضه PRADA Link باعث ايجاد تحول در روش‌هاي مرسوم ارتباطات سيار گردد.
پراداي جديد و رابط آن به تربيت با قيمت‌هاي اوليه 600 و 299 يورو در دسترس خواهند بود. اين محصولات در مرحله اول در كشورهاي اروپايي مانند انگلستان، فرانسه، آلمان، ايتاليا، اسپانيا و هلند عرضه خواهد شد.