نسل جديد نوت بوك هاي ال جي در را ه است

  • بروزرسانی شد
  • 06/12/2008

ال‌جي با رونمايي از نوت‌بوك X110، نسل جديد وسايل ارتباطي خود را معرفي كرد.
امروزه كاربران در خصوص چگونگي و روش استفاده از خدمات آنلاين انتظارات زيادي دارند. كاربران در تمامي سنين در خانه، مدرسه، دانشگاه ويا محل كار انتظار دارند بتوانند سريع به اطلاعات و اجتماعات آنلاين خود دسترسي داشته باشند. نوت‌بوك جديد ال‌جي يك ابزار ارتباطي سيار ايده‌آل است كه به وسيله آن كاربران مي‌توانند به طور كامل به داده‌هاي مورد نظر خود در هر مكان و زماني دسترسي داشته باشند.
X110 ال جي علاوه بر ارائه امكانات كامل يك رايانه همراه، وسيله‌اي مقرون‌به‌صرفه و شيك است كه به كاربران امكان مي‌دهد تا در تمامي اوقات و با استفاده از پيام‌هاي فوري، ايميل و شبكه‌هاي اينترنتي بتوانند با دوستان خود در تماس باشند.
اين نوت‌بوك ابتدا در رنگ‌هاي مشكي-نقره‌اي ، صورتي و مشكي و مجهز به 3G عرضه مي‌شود. اندازه آن به قدري كوچك است كه مي‌توان آنرا به راحتي در كيف دستي و يا كوله‌پشتي خود جاي داد.
X110 به منظور ايجاد ارتباطات سريع و پايدار مجهز به WLAN 802.11 b/g و 10/100Ethernet است. اين وسيله همچنين داراي يك حافظه 80 گيگابايت آنبورد، يك نمايشگر10 اينچي براي نمايش تصاوير بهتر، و يك صفحه كليد 82 كليدي براي تايپ آسانتر و دقيقتر است.
X110 از اواسط نوامبر در خاورميانه و آفريقا و به قيمت 650 دلار عرضه شده است. اين نت‌بوك پس از عرضه اوليه، در رنگ‌هاي بيشتر و بدون 3G نيز در دسترس خواهد بود.