ال جی جایزه درو می کند

  • بروزرسانی شد
  • 13/01/2009

نمایشگاه CES لاس وگاس، که از هشتم تا یازدهم ژانویه در نوادا برگزار شد، نتایج خوبی را برای ال جی به همراه داشت. اتحادیه مصرف کنندگان لوازم الکتریکی (CEA)، ال جی را به خاطر طراحی های فوق العاده و تکنولوژی بی نظیر محصولاتش برای دریافت 14 جایزه نوآوری که از جمله آنها جایزه" بهترین نوآوری" در ساخت تجهیزات بی سیم و لوازم خانگی بود برگزید. این شرکت کره ای در 7 شاخه مختلف در این نمایشگاه موفق به دریافت جایزه شد که از این جمله می توان به نمایشگرهای تصویری،تجهیزات تصویری، سینمای خانگی، تجهیزات بی سیم، تجهیزات خانگی، لوازم کامپیوتر و تجهیزات صوتی اشاره کرد.یکی از مسئولان بلندپایه ال جی در منطقه خاورمیانه و آفریقا در این رابطه گفت:« دریافت بیش از 80 جایزه نوآوری CES در طول 6 سال گذشته، در حقیقت بیانگر خلاقیت بالا و طراحی خوب محصولات ال جی است که در حقیقت گویای تلفیق دقت و زیبایی با عملکرد دقیق محصولات ماست و ما در این زمینه به خود می بالیم.» جوایز نوآوری CES همه ساله به شرکتهای برگزیده اهدامی شود و داوری این مسابقه را گروهی از طراحان صنعتی ، مهندسان و روزنامه نگاران برجسته ومطرح دنیا برعهده خواهند داشت .آنها با در نظر گرفتن مواردی از جمله زیبایی شناسی، نوآوری در طراحی، کیفیت و ارزش گذاری کالاها، رای خود را صادر خواهند کرد. این جوایز به محصولاتی که طراحی تکنولوژی به روزی داشته باشند اهدا می شود و اتحادیه مصرف کنندگان لوازم الکتریکی (CEA) اسپانسر آن است.
تلویزیون 55 اینچ ال سی دی (55LGX) ال جی ، مانیتور 47 اینچی ال جی (M4714V)، که امکان نمایش سه تصویر همزمان به کاربر را می دهد، بلو ری Disc Player (BD300) و سیستم سینمای خانگی (LHB979) از جمله محصولاتی هستند که جوایز نوآوری این نمایشگاه را به خود اختصاص دادند. از دیگر محصولات ال جی که در نمایشگاه CES لاس وگاس موفق به دریافت جایزه نوآوری شدند، می توان به تجهیزات بی سیم این شرکت کره ای اشاره کرد. ال جی (VX9700)، محصولی است که با دوربینی 3.2 مگاپیکسل عکس ها و فیلم های باکیفیتی را ذخیره می کند. صفحه نمایش لمسی 3 اینچی این محصول نیز از ویژگی های بی نظیر آن است که این محصول را جزو برترین نوآوری های این نمایشگاه قرار داد.
هدست خورشیدی ال جی نیز از دیگر نوآوری های این شرکت بود که موفق به دریافت جایزه شد، HFB-500 هدستی زیبا و در عین حال کاربردی است که با دو ساعت ذخیره انرژی خورشیدی می تواند به مدت یک ساعت زمان مكالمه را برای کاربرانش فراهم آورد. سازگاری این محصول با محیط زیست، از جمله نکات مثبتی بودکه توجه داوران را به خود جلب کرد. LG Vu (CU920) تلفن همراه لمسی است که یکی دیگر از نوآوری های ال جی به حساب می آید و علاوه بر صفحه نمایش لمسی، امکان تماشای تلویزیون برای کاربرانش فراهم می آورد.ال جی Invision (CB630)نیز کوچکترین تلفن همراه امریکاست که امکان تماشای تصاویر تلویزیونی را فراهم می آورد. CB630 با قیمتی مناسب، از جدیدترین تکنولوژی روز برخوردار است و علاوه بر آن وزن سبک و طراحی بسیار زیبایی نیز دارد.
N4B1 از جمله تجهیزات کامپیوتری ال جی است که یکی دیگر از جوایز نوآوری نمایشگاه لاس وگاس را به خود اختصاص داد.این حافظه که قابلیت اتصال به شبکه را نیز داراست می تواند با مدیریت اطلاعات، آن ها را روی شبکه و یا روی اینترنت ذخیره كند.
از دیگر محصولات ال جی که در این نمایشگاه جایزه نوآوری دریافت کردند می توان به یکی از سیستم های صوتی ال جی (LFD950)، دستگاه بخارشوی وخشک کن (WM3001H) که با بخار کار می کند و یخچال 4 دره LMX25981 این شرکت اشاره کرد.