تلفن هاي هوشمند جديد ال جي در راهند

  • بروزرسانی شد
  • 01/10/2009

 

در حالي كه اين روزها بازار موبايل هوشمند در دنيا بسيار داغ است، مسئولان كمپاني كره اي ال جي از توليد جديدترين موبايل هوشمند خود ،GM-730  خبر دادند. اين اولين گوشي هوشمندي است كه از ويرايش جديدي از سيستم عامل مخصوص موبايل بهره مي برد و در كنگره جهاني موبايل كه در بارسلونا برگزار شد نيز به نمايش در آمد.

ال جي به دنبال آن است تا بتواند گامهاي بزرگ و مثبتي را در زمينه توليد موبايلهاي هوشمند بردارد و با اين شعار كه كاربران نبايد از موبايل هوشمندشان پيشي بگيرند، فعاليتهاي گسترده اي را در اين رابطه آغاز كرده است.GM730  يكي از جديدترين موبايل هاي با كاربري آسان ال جي است كه جزو موبايلهاي هوشمند محسوب مي شود و در حال توليد است. اين شركت كره اي همچنين قراردادي را با شركت مايكروسافت به امضا رسانده و بدين ترتيب نخستين كمپاني توليد كننده موبايلي خواهد بود كه ويرايش جديد ويندوز مخصوص موبايل بر روي آن نصب مي شود.GM730 علاوه بر بهره بردن از ويندوز مخصوص موبايل، از رابط كاربري S-Class 3D نيز بهره مي برد كه اين را نيز مي بايست يكي ديگر از مزاياي اين گوشي جديد دانست.

اين موبايل هوشمند، برپايه 3D‌بنا شده است و با بهره گيري از رابط كاربري S-Class منوهاي تو در تو (آشيانه اي)  حذف شده و امكان دسترسي مستقيم به برنامه ها فراهم مي گردد. به علاوه اين واسط كمكي، امكانات متعدد ديگري  را نيز براي كاربرانش به ارمغان مي آورد: پروسه كار و دسترسي به ايميل نيز به مراتب ساده تر شده و تنها به يك كليك نياز دارد.. به كارگيري اينترنت اكسپلورر 6.0 نيز دسترسي به اينترنت را نيز بسيار آسان مي كند.گوشي GM730، با ابعادي باريك ،ظاهر بسيار شيك و جذابي  دارد و به رغم سايز كوچكش، قابليت مديريت بالايي را در خود مي بيند. مسئولان اين كمپاني كره اي مژده داده اند كه در نيمه اول سال 2009مي توان اين گوشي را در بازارها يافت.