عرضه گوشی LG GD510 POP،یک گوشی زیبا،سبز و مجهز به پنل خورشیدی

  • بروزرسانی شد
  • 01/12/2009

 

LG خبر از عرضه گوشی جدید خود به نام GD510 POP داد.این گوشی دارای یک نور پس زمینه است كه نمادی از سازگاری این گوشی با محیط زیست است.

طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده،ساخت گوشی POP باتوجه کامل به محیط زیست صورت گرفته است.در استفاده از مواد اولیه به کار رفته در آن ،تا مراحل تولید و حتی بازیافت محصول نیز به این امر توجه شده است. در بسته بندی این گوشی از کاغذ قابل بازیافت و جوهر چاپ Soy استفاده شده است. شارژر باتری آن بعد از شارژ کامل برق را قطع می کند.گوشی نیز در زمان شارژ کامل به کاربر هشدار می دهد كه  گوشی را از برق خارج نمایيد.

در اين گوشي امکاناتی مانند  Eco –Tree(درخت محیط زیست) و Eco -Calculator (ماشین حساب محیط زیست)، با استفاده از منوی Co2 (دی اکسید کربن) آن، این امکان را به افراد می دهد كه متوجه مقدار دی اکسید کربني كه مي توانند در هوا کاهش دهند، شوند؛شايد در اين حالت به اين فكر بيافتيد كه به جای ماشین شخصی خود از مترو استفاده کنيد.

یکی از مهمترین ویژگی هايی كه در اين گوشي به سازگار بودن آن با محیط زیست كمك مي كند ،پنل خورشیدی باتري آن است، كه از نور خورشید برای شارژ گوشی استفاده می کند. این پنل خورشیدی با هر ۱۰ دقیقه قرار گرفتن در برابر نور خورشید می تواند تا ۲ دقیقه و ۱۵ ثانیه برای مکالمه و تا ۱۸۰ دقیقه در حالت آماده به کار، زمان در اختیار کاربر قرار دهد.

GD510 POP علاوه بر خصوصیت سازگاري با محیط زیست، دارای طراحی منحصر به فردي نیز هست. اطراف صفحه نمايش LCD گوشي بسيار باريك بوده و قطر گوشي نيز فقط ۱۱.۲ ميليمتر است.

 يكي از ويژگي هايي كه در اين گوشي جالب به نظر مي رسد وجود تنها يك كليد دريافت كننده بر روي اين گوشي است، كه در مورد تماس هاي دريافتي نمي توان از آن به عنوان كليد  reject استفاده كرد!

از قابليت هاي ديگر گوشي مي توان به صفحه نمايش 3 اينچي TFT LCD ،دوربين 3 مگا پيكسلي با فوكوس ثابت و قابليت فيلم برداري، بلوتوث، پورت استاندارد micro USB و راديو FM اشاره كرد.

اين گوشي از اواسط اكتبر در بازار اروپا عرضه شده و به زودي در ديگر بازارها نيز در دسترس خواهد بود.پنل خورشيدي باتري اين گوشي جزء لوازم جانبي اختياري است و قيمت آن همانند قيمت خود گوشي LG POP بستگي به بازار هر منطقه دارد.