G2

نوآوری مبتنی بر درک

احساس خود را فراتر ببرید، درک خود را غنی‌تر کنید و زندگی روزمره خود را با دستگاهی که مطابق با نیازهای شما به خوبی طراحی شده است بهبود ببخشید

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2
  • 3

گوشی های هوشمند

از انواع گوشی‌های صفحه لمسی موبایل هوشمند اندروید گرفته تا موبایل‌های هوشمند سه بعدی، همه کیفیتی متفاوت در نمایش تصویر دارند و امکانات فراوانی را به شما ارایه میدهند. گوشی‌های اسمارت ال جی شم راا در مرکز دسترسی به دنیای وب و برنامه‌های کاربردی قرار بیشتر بدانید
جدیدترین خصوصیات گوشی‌های تلفن هوشمند ال جی:

فناوری صفحه نمایش Nova: درخشانترین، شفاف‌ترین و خواناترین صفحه نمایش درمیان انواع گوشی‌های موبایل. گوشی‌های هوشمند ال جی با فناوری Nova امکان خوانایی و کار با گوشی را به مراتب افزایش داده و رنگ‌ها را طبیعی‌تر نمایش میدهد و همچنین ۵۰ درصد مصرف کمتر در مقایسه با LCDهای امروزی دارد.

وای فای (Wi-Fi): دسترسی به اینترنت از طریق اتصال پرسرعت Wi-Fi. گوشی موبایل هوشمند ال جی این امکان را فراهم می‌آورد تا ۲۰ مرتبه سریع‌تر از اتصال بلوتوث 2.1 بتوانید فایل‌ها را ارسال و یا دریافت کنید.

دوربین ۲ مگاپیکسلی قرار گرفته بر روی صفحه گوشی اسمارت امکان برقراری تماس‌های ویدیویی را برای شما فراهم می‌آورد.
اندروید 2.2: سیستم عامل اندروید ال جی نصب شده بر روی تلفن همراه smart امکان دسترسی به فروشگاه برنامه‌های اندرویدی ایجاد میکند. دسترسی به بیش از ۱۵۰ هزار برنامه کاربری برای موبایل هوشمند.
چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن