FOLLOW ME ™

زندگی هوشمند با جاروبرقی ™ FOLLOW ME ال جی

دیگر نیازی نیست جارو را به دنبال خود بکشید ,
جاروبرقی ™ Follow Me ال جی با تکنولوژی تعقیب هوشمند کاربر توسط چرخ های مجهز به موتور ,شما را در تمام مسیر همراهی می کند.

اطلاعات بیشتر
  • 1

تمام جاروبرقی‌ها

از این پس تمیز کردن خانه خسته کننده نخواهد بود. طراحی‌های پیشرفته و ویژگی‌های انواع مدل‌های جاروبرقی‌های ال جی زحمت خانه داری را کمتر از همیشه میکنند. انواع جاروبرقی‌های ال جی را با خصوصیاتی چون قدرت مکش بالا، فیلتر ضد آلرژی و فناوری بیشتر بدانید

درباره برخی از ویژگی‌های انواع مدلهای جاروبرقی‌های LG بیشتر بدانید:به راحتی تنفس کنید: مدل‌های جاروبرقی‌های ال جی با استفاده از فیلتر کربن هپا تا میزان ۹۹.۹۵ درصد از خروج ذرات ریز میکروسکوپی درون هوا جلوگیری میکنند. بدون دارا بودن چنین فیلتری این ذرات در یک چرخه مجددان به فضای خانه باز گردانده میشوند. فیلتر هپا با طراحی فشرده، ذرات ریز در اندازه‌ی ۳ میکرون را هم بخود میگیرد. علاوه‌ بر آن باکتری‌ها و مواد آلرژی‌زا را به دام میاندازد تا تهدیدی برای سلامتی خانواده شما نباشند. لایه کربنی این دسته از مدل‌های جاروبرقی LG مانع عبور بو از فیلتر شده و هوایی تازه تر به خانه‌ی شما میبخشد.دسترسی راحت به تنظیمات قدرت موتور: در برخی مدل‌های جاروبرقی ال جی این امکان وجود دارد تا براحتی توان موتور را از روی دسته‌ی جارو کنترل کنید و دیگر برای اعمال این تنظیمات نیازی به خم شدن نیست.قدرت مکش بالا: کارایی بالای موتور در انواع مدل‌های جاروبرقی‌ها منجر به کارکرد و بازده بالای توان مکش آن شده است و این قدرت مکش بالا تمیز کردن خانه را برای شما راحت‌تر میکند.شانه مخصوص گردگیری: با استفاده از یک شانه مخصوص در جاروبرقی‌های ال جی میتوانید به راحتی مکان‌هایی را چون کتابخانه‌ی خود گردگیری کنید.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن