LG představuje nový telefon typu véčko: LG WINE SMART

  • Aktualizované
  • 20/08/2015

„Přestože jsou naší doménou chytré telefony s velkým dotykovým displejem s minimem fyzických tlačítek, uvědomujeme si, že řada zákazníků má stále ráda klasické véčko,“ vysvětluje Veronika Knollová, marketingová specialistka LG Electronics. „Právě pro ně jsme vytvořili telefon, který dokáže splnit jejich požadavky na design a zároveň nabízí přístup k aktuálním aplikacím a multimediálním funkcím.“

Telefon LG Wine Smart s operačním systémem Android Lollipop 5.1umožňuje pohodlné používání řady nejnovějších aplikací. Mezi další přednosti patří 3,2“ HVGA displej, větší ikony o rozložení 3 x 3, možnost využívání speciálních tlačítek s okamžitým přístupem k oblíbeným aplikacím jako je adresář, psaní zpráv či fotoaparát. Dostupná je i služba Safety Care, která umí upozornit opatrovníka na nepoužívání přístroje po delší dobu nebo také vzdáleně telefon lokalizovat.

„S LG Wine Smart jsme chtěli překročit pomyslný práh mezi chytrými a klasickými telefony. Proto nabízí přednosti současných smartphonů, jakými je například dotykový displej, bezproblémové připojení k řadě sítí či využitelnost v současné době nejen k telefonování a psaní zpráv, v kompaktním balení,“ dodává Veronika Knollová.

Klíčové specifikace
Chipset: Qualcomm Snapdragon 210, 1,1 GHz Quad-Core
Displej: 3,2 palce, HVGA (480 x 320)
Paměť: 4 GB ROM / 1 GB RAM / MicroSD
Fotoaparát: zadní 3 MPx / přední VGA
Baterie: 1 700 mAh (vyjímatelná)
Operační systém: Android 5.1Lollipop
Rozměry: 117,7 x 58,7 x 16,6 mm
Váha: 143 g
Síť: 4G LTE / HSPA+ 42 Mbps (3G)
Připojení: WiFi (802.11 b/g/n) / Bluetooth 4.1 / USB 2.0
Barva: vínově červená (Burgundy), námořnická modrá (Navy)

www.lg.com/cz/telefony/lg-H410

Telefon LG Wine Smart bude dostupný na českém a slovenském trhu od září za cenu 4 990 korun / 179 euro.

Fotografie a vizuály v tiskové kvalitě jsou ke stažení zde: ftp://ftp.lgecz.cz (Login: lgpublicro, Heslo: lge123public).

Pro více informací navštivte http://www.lg.com/cz.