Skip to Contents

Skip to Accessibility Help

HBS750 Blue
HBS750 Blue

LG TONE PRO™. The Essential Audio Solution For Life On The Go.

LG TONE PRO™ Wireless Stereo Headset

HBS750 Blue

COLORBlack   Blue   Red   White
  • Exclusively for Best Buy
  • Around-The-Neck Wearing Style with Body-Contoured Fit
  • Quick Access Controls
  • Vibration On/Off

$69.99

Suggested Price

Enlarge
Play Video

Kodėl sukūrėme „WebOS“

Išmanusis televizorius „LG“ turi nepaprastą naujovę – „webOS“. Ši naudotojo sąsaja viską supaprastina ir leidžia be vargo mėgautis norimu turiniu.

Play Video

Leistuvė – greitai ir lengvai rinkitės turinį

Nuspaudę mygtuką „Home“, galite rinktis turinį ir funkcijas leistuvėje, esančioje ekrano apačioje, kuri leidžia persijunginėti tarp transliuojamų programų ir pasirinkto turinio.

Play Video

„Live Menu“ – naujas būdas perjunginėti kanalus

Rekomendacijos, kanalai, paieškos funkcija ir įrašyta informacija atsiranda „Live Menu“ ekrane, kai užvedate nuotolinio valdymo pultelio žymeklį ant televizoriaus ekrano. Galite lengvai rasti norimą kanalą ir į įjungti žiūrėdami kitą kanalą.

Play Video

„LG Store“ – viskas vienoje vietoje.

Naujasis išmanusis televizorius su „webOS“ leidžia naudotis visomis „LG Store“ pramogomis, pavyzdžiui, tiesioginės transliacijos, vaizdo turinys pagal pareikalavimą, trimatis turinys, programėlės ir rekomenduojamas turinys. „LG Store“ rasite visas pramogas.

Play Video

„Fun Setup“ – nesudėtinga televizoriaus sąranka

„webOS“ paremtas išmanusis televizorius turi naują funkciją, kuri padeda lengvai nustatyti jo parametrus. Pradėjus sąranką, „webOS“ talismanas „BeanBird“ pateiks aiškias instrukcijas ir padės lengvai bei linksmai sukonfigūruoti televizorių.

Play Video

„Input Assist“ – naudinga pagalba!

Dabar prijungti išorinius įrenginius prie televizoriaus ir jais naudotis yra paprasta – kaip ir turėtų būti. Pamirškite painias nuotolinio valdymo pultelio mygtukų kombinacijas, kurių reikia prijungus kompiuterį ar kitą nešiojamąjį įrenginį prie televizoriaus.

Paieška

Paieška

Tiesiog įrašykite ar ištarkite bet kokį raktinį žodį, ir „Universal Search“ iš karto pateiks aktualų vaizdo turinio pagal pareikalavimą, transliuojamų programų ir „YouTube“ vaizdo klipų sąrašą. Geriausia paieškos funkcija leidžia televizoriaus ekrane surasti bet ką ir pagerina Jūsų pramogas naudojant „LG“ išmanųjį televizorių.

Rekomendacijos

Rekomendacijos

„LG“ išmanusis televizorius pateikia rekomendacijų, remdamasis tikralaikiu turinio populiarumu konkrečioje vietoje, miniatiūrų ir išsamesnę informaciją, kad Jums būtų lengviau išsirinkti norimą turinį.

Bendrinimas

Bendrinimas

Lengvai bendrinkite mėgstamą turinį. Parinkite ir bendrinkite rinkmenas iš išorinių įrenginių, prijungtų prie Jūsų televizoriaus, naudodami „LG SmartShare™“ savo televizoriaus dideliame ekrane. „LG“ pristato išmanųjį televizorių, prie kurio prijungti kitus įrenginius yra paprasčiau nei anksčiau.

Įrašymas

Įrašymas

Atsižvelgdama į Jūsų užimtumą, „LG“ į savo išmanųjį televizorių įdiegė puikių įrašymo technologijų, pavyzdžiui, „Time Machine II“, kuri leidžia žiūrėti mėgstamą turinį, kai Jums patogiausia.

Not all functions are supported by all handsets. Consult your mobile phone manual for further information.

1 A2DP profile required on handset.
2 aptX® compatibility depends on source device specifications.
3 HD Voice requires compatibility on both caller and receiver handsets. Depends on carrier service/network availability.
4 SMS Reading on Android™ devices may require free download ‘LG BT Reader’ application on Google Play™ for SMS reading with voice.

Design, features and specifications subject to change without notice. Screen images simulated and/or dramatized. Some features in videos may not be available on all models. Please refer to the TECHNICAL SPECIFICATIONS tab for a complete list of features by model.
Design, features and specifications subject to change without notice.

Recently Viewed

close
HBS750 Blue

HBS750 Blue

$69.99

Suggested Price

top