Aby se vám naše webová stránka LG.com řádně zobrazovala, musíte použít jiný prohlížeč nebo aktualizovanou verzi prohlížeče Internet Explorer (IE9 nebo vyšší).

Webová stránka LG.com má responzivní design umožňující pohodlné používání v souladu s velikostí obrazovky vašeho zařízení. Abyste měli co nejlepší uživatelské zkušenosti s naší webovou stránkou LG.COM, řiďte se prosím níže uvedenými pokyny.

Pokud používáte Internet Explorer 8 nebo starší verzi, budete muset použít jiný prohlížeč, jako je Firefox či Chrome, nebo aktualizovanou verzi prohlížeče Internet Explorer (IE9 nebo vyšší).

Pokud používáte prohlížeč Internet Explorer 9 nebo vyšší verzi, vypněte ve svém prohlížeči „Nastavení kompatibilního zobrazení“. Postupujte při tom následovně:

  • Klikněte pravým tlačítkem myši v horní části prohlížeče a ujistěte se, že je vybrána možnost „Řádek nabídek“.
  • Na řádku nabídek zvolte „Nástroje“ a následně „Nastavení kompatibilního zobrazení“.
  • Ve vyskakovací nabídce zrušte označení všech tří políček a klikněte na „Zavřít“.
  • Okno vašeho prohlížeče se automaticky obnoví a budete připraveni pokračovat.
Přejít na obsah

LG práčka spoľahlivo funguje aj po dvadsiatich piatich rokoch nepretržitej prevádzky

Bolo veľké prekvapenie, keď do LG dorazila práčka od manželov Tae-sung Lee a Cha-soon Jeon. Zosobášená dvojica si LG práčku kúpila v roku 1988, používala ju priemerne dvakrát týždenne po dobu dvadsiatich piatich rokov a vyprala s ňou približne desať ton oblečenia. Keď bol spomínaný model uvedený na trh, mal valec objem pre päť kilogramov bielizne; vtedy najväčší v Kórei. Ponúkal bezkonkurenčný výkon a bol jedným z prvých modelov, ktorý dokázal v prípade poruchy problém diagnostikovať a varovať používateľov.


"Práčky spoločnosti LG boli vždy veľmi odolné a mali výborný výkon. Toto je jeden príklad za všetky," hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics. "Zostali sme verní filozofii usilujúc sa o maximálnu spokojnosť zákazníka. Ponúkame výrobky, znášajúce aj ten najťažší test - test času. Aj teraz u našich nových práčok s technológiou LG 6 Motion a motorom LG Direct Drive dávame na motor záruku 10 rokov," dodáva Martin Malý.


Nové modely práčok LG poskytujú ohromujúci výkon a odolnosť. Vďaka technológii LG 6 Motion (šesť pohybov) sa zefektívňuje prací proces, čo vedie k lepším výsledkom prania pri všetkých materiáloch. Ku zvýšeniu výkonu, zníženiu spotreby energie a nižšej hlučnosti zase pomáha motor LG Direct Drive, patentovaná technológia spoločnosti LG, kedy je motor pripevnený priamo na bubon a nepoháňa ho cez remeň ako u štandardných modelov. Spoločnosť LG vybavuje práčky tiež funkciou Smart Diagnosis™, ktorá umožňuje nájsť prípadné problémy či poruchy a informovať o nich užívateľa.


Soulský pár dúfa, že darovanie hýčkanej práčky pomôže ostatným oceniť výhody nákupu kvalitného LG produktu. Ako prejav vďačnosti ponúka spoločnosť LG manželom jednu zo svojich najnovších práčok, zatiaľ čo tá dvadsaťpäťročná poputuje do výstavnej haly divízie práčok v továrni v Changwon.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie, technické špecifikácie, komentáre k tovarom alebo záujmu o výpožičky produktov kontaktujte, prosím, našu PR agentúru LG-One:
Radovan Švec               Senior Consultant       +421 917 445 739                  radovan.svec@lg-one.com