برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا
About_LG_Air_Solution_02

تأمین‌کننده سیستمهای تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع LG راهکارهای تهویه هوای متنوعی ارائه می‌دهد که می‌تواند در هر ساختمانی و در هر موقعیت مکانی مورد استفاده قرار گیرد.

World_First_Technology_D_21102018

از فناوری برتردر کره
تا پیشتازی در دنیا

About_LG_Air_Solution_05

شبکه جهانی برای عملکرد پیشرو در جهان

با بهبود و فراهم آوردن گزینه‌های بیشتر برای بخش HVAC، سیستم تهویه مطبوع LG به یکی از تخصصی ترین سیستم‌ها برای HVAC‌ تبدیل گردید. این شرکت تجاری با ارائه گزینه‌های قابل اطمینان و کارآمد در مصرف انرژی، موفقیت زیادی را در پیشبرد تحقیقات و توسعه جهانی و قابلیت‌های تولیدی پیشرفته کسب نمود.

About_LG_Air_Solution_06_v1_D_21102018

بهینه‌سازی تهویه مطبوع در بیش از 100 کشور