برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

جشنواره فصل تا فصل ال جي

  • بروزرسانی شد
  • 25/02/2008

 

ال جي الكترونيكس - دفتر هماهنگي تهران - دو جايزه در يك جشنواره - به كليه خريداران تلويزيون هاي LCD و پلاسماي ال جي كه از تاريخ سوم بهمن ماه سال جاري ( و البته به تعداد محدود و اولويت خريد) بدون قرعه كشي هديه اي تقديم خواهد شد.
جايزه دوم اين جشنواره كه شامل كليه خريداران محصولات LCD و پلاسما و سينماي خانگي ال جي مي گردد، شركت در قرعه كشي دو دستگاه مرسدس بنز است كه شامل خريداران از تاريخ پانزدهم بهمن ماه سال جاري تا سي و يكم فروردين ماه سال 1387 مي باشد.

ال جي سالي خوب را براي شما آرزوي مي كند.