برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

آلبوم جديد آريان

  • بروزرسانی شد
  • 26/05/2008

ال جي الكترونيكس - دفتر هماهنگي تهران - آلبوم جديد گروه آريان با عنوان "بي تو با تو" تقديم همه دوستداران گرديد. بازهم ال جي همراه گروهي است كه همه ما آنها را دوست مي داريم و پيام صلح و دوستي را براي همه ما به ارمغان مي آورند.
در آلبوم جديد، يك آهنگ بسيار زيبا به همراهي خواننده مشهور پاپ، كريس دي برگ اجرا شده است كه حتما آن را خواهيد پسنديد. اميدواريم اين خواننده مشهور بتوانند در ايران به همراه گروه آريان برنامه ي خود را اجرا كنند.

منتظر اخبار تكميلي بعدي از باشيد...