برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

عکسهای برنده جشنواره عکاسی موبایل ویوتی ال جی ( Viewty full word )

  • بروزرسانی شد
  • 19/09/2008

جایزه 10.000 دلاری مسابقه جهانی عکاسی موبایل 5 مگابیکسلی ویوتی شركت ال جی که از تاریخ 8 آوریل تا 10ژوئن امسال برگزار شد به مارسلومول با عکس " دختر بچه در آیینه " تعلق گرفت و در مجله نشنال جغرافیا به چاپ رسید .
در مسابقه اینترنتی ال جی 20.751 نفر در جشنواره عکاسی از سرتاسر جهان شرکت کردند .
ریموند گمن داور مسابقه Viewty full word و عکاس مجله نشنال جغرافیا عنوان کرد: من تحت تاثیر کیفیت تصاویر گرفته شده قرار گرفتم .
بزرگترین شگفتی برای من تعداد عکس های گرفته شده با موضوع " لحظات شیرین " بود .
هدف این مسابقه ایجاد موقعیتی برای شرکت کنندگان جهت دقت در محیط پیرامون خود و شکار جذابیت های موجود در جهان اطراف از طریق عکاسی بود .
ال جی انتظار دارد با برگزاری این مسابقه به زیبایی های اطراف مان از طریق عکاسی بیشتر توجه کنیم.
معاون مدیر کل ال جی در بخش موبایل بیان می کند: شرکت گسترده علاقمندان در این مسابقه نشان می دهد که چطور مردم در سراسر جهان علاقمند به عکاسی و تصاویر زیبا هستند. بر پایه این موفقیت در طراحی موبایل 5 مگاپیکسلی ویوتی، ما در آینده به دنبال طراحی موبایل هایی با دوربین های حرفه ای تر خواهیم بود تا مصرف کنندگان بتوانند تصاویر با کیفیت بهتری بگیرند .
موبایل ویوتی ال جی هم اکنون در 60 کشور جهان به فروش می رسد و به تازگي در بازار ايران نيز عرضه شده است.