برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

ال.جي الكترونيك «تلويزيون قرآن‌خوان» به خاورميانه عرضه مي‌كند

  • بروزرسانی شد
  • 27/09/2008

ال.جي اكترونيكس اعلام كرد كه «تلويزيون قرآن (PG 30)» خود، اولين تلويزيون جهان كه مي‌تواند قرآن را براي بينندگان خود بخواند، در شانزدهم اين ماه به بازار عرضه خواهد كرد. «تلويزيون قرآن» كه بزودي در جهان اسلام محبوبيت كسب خواهد كرد، داراي يك متن قرآني داخلي است كه به 114 سوره تقسيم شده است.
ال.جي الكترونيكس انتظار دارد با عرضه چنين محصول محلي‌اي در ماهي كه مسلمانان در آن روزه مي‌گيرند، ميزان فروش خود را در بازارهاي اسلامي افزايش دهد.
«تلويزيون قرآن» در كنار ديگر محصولاتي چون «جهت‌ياب عربي» و «تلويزيون با زيرنويس به زبان قبايل آفريقا»، يكي ديگر از محصولاتي است كه مناسب با نياز ساكنان محلي طراحي شده است.
كاربران «تلويزيون قرآن» مي‌توانند مستقيما به هر بخشي از قرآن كه مي‌خواهند بخوانند دسترسي داشته باشند، و مي‌توانند براي استفاده راحت تر، با استفاده از كنترل از راه دور تا ده صفحه را نشانه‌گذاري كنند.
ديگر امكانات اين تلويزيون عبارتند از: «ماشين زمان»، كه به بينندگان اين اجازه را مي‌دهد تا با استفاده از هارد 160 گيكابايتي تلويزيون، برنامه هاي مورد علاقه خود را ضبط كرده تا پخش مجدد هر قسمتي كه در طول پخش زنده از دست داده‌اند ببينند. طبق نظرخواهي به‌عمل‌آمده توسط ال.جي الكترونيكس، عده بسياري از مسلمانان با سينماي خانگي خود به قرآن گوش مي‌دهند، و ميزان پخش راديويي قرآن نيز بالا است. پارك جونگ سوك، رييس عمليات پي‌دي‌پي ال.جي الكترونيك گفت: ««تلويزيون قرآن» با درنظر گرفتن اين واقعيت توليد شد كه مسلمانان مومن تقريبا همه‌روزه قرآن خوانده و به آن گوش مي‌دهند». وي همچنين تاكيد كرد: « ال.جي الكترونيكس از طريق عرضه مستمر محصولات همساز با نيازهاي محلي جامعه، و بر پايه بينش مصرف‌كننده، دست به ايجاد يك نشانه مشخص به عنوان مارك تجاري شماره يك خواهد زد».
در طي نيمه اول امسال، ال.جي الكترونيكس به عنوان فروشنده برتر تلويزيون در خاورميانه و آفريقا شناخته شد و ميزان فروش‌ محلي خود را به 2 ميليارد دلار رساند كه نسبت به سال گذشته 35 درصد افزايش داشته است. ال.جي الكترونيك انتظار دارد فروش‌هاي محلي خود براي سال جاري را به 4.3 ميليارد دلار و تا سال 2010 به 6 ميليارد دلار برساند.