برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

5/69 درصد مصرف انرژی كمتر با تلویزیون‌های ال‌سی‌دی ال‌جی

  • بروزرسانی شد
  • 14/10/2008

TÜV SÜD موسسه آزمایشی و تحقیقاتیِ مطرح اروپايي دریافته است فناوري حسگر هوشمند به‌كار‌رفته در تلویزیون اسکارلت ال‌جی باعث صرفه‌جوئي 5/69 درصدي در مصرف انرژي مي‌شود. این فناوري در سایر مدل‌های ال‌سی‌دی ال‌جی نیز برای ارائه كيفيت تصوير برتر و بازده انرژي بهتر به کار رفته است.
این یافته‌ها همچنین توسط موسسه آزمایشی الکترونیک کره و نیز مرکز تکنولوژی و اطلاعات انرژی برق دانشگاه اندونزی به تایید رسیده است. آزمايشگاه آمريكايي آندررايترز، از برترين آزمايشگاه‌هاي جهان در آزمايش ايمني محصولات و ارائه‌دهنده گواهينامه نيز به نتايج مشابهي دست يافته است.
حسگرهاي هوشمند ال‌جی فناوري منحصر به فردي است که شدت رنگ صفحه نمایش و شدت نور محیط را با استفاده از یک آلگوریتم 069/4 مرحله‌ای تشخیص داده و سپس به طور خودکار تنظیمات تلویزیون را برای ایجاد بهترین کیفیت تصویر تغيير مي‌هد. در این فرآيند نه تنها عواملی چون روشنایی تصویر، کنتراست، رنگ، وضوح رنگ و توازن رنگ سفید براي ارائه تصوير بهتر مورد محاسبه قرار می‌گیرند، بلكه شدت نور زمينه تلويزيون نيز تنظيم مي‌شود. این امر كيفيت تصوير را به طرز قابل توجهي افزايش داده و با كاهش روشنايي اضافي، علاوه بر ذخيره انرژي، باعث خستگي كمتر چشم مي‌شود.
مدير عامل و رئیس بخش نمایشگرهاي ديجيتالي ال‌جی گفت: «حسگر هوشمند ال‌جی یکی از بهترین نتایج تلاش‌های مستمر ما براي توليد محصولاتي سازگار با محيط زيست است كه به مانند محصولات متعارف، كيفيتي يكسان و حتي بهتري را ارائه مي‌دهد. ال‌جي الكترونيكس، به عنوان بخشي از هدف خود براي تبديل به یکی از سه شرکت برتر تولیدکننده محصولات نمایشی در جهان تا سال 2010، در نظر دارد رويكردي فعال در زمينه پي آمدهاي محيطي و مصرف انرژي داشته باشد.»
فناوري حسگر هوشمند ال‌جی در بسیاری از مدل های ال‌جی از جمله LG50, LG60, LG70, LG80, LG90 به کار رفته است.