برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

تلفن مقرون به صرفه ال.جی KP500 با قابلیت صفحه لمسی وارد بازار می‌شود.

  • بروزرسانی شد
  • 14/10/2008

ال.جی الکترونیک اعلام کرد تلفن KP500 را که یک گوشی کم هزینه با فناوری صفحه لمسی است به بازار عرضه خواهد کرد. این گوشی با داشتن قلم و نیز ويژگی تشخیص دست خط پیشرفته خود امکان نوشتن پیام و یادداشت، و ویرایش تصاویر را فراهم می‌کند. به هنگام افقی نگه داشتن KP500، یک صفحه کلید QWERTY بر روی آن ظاهر می‌شود. همچنین، صفحه نمایش چرخشیِ هوشمند این گوشی باعث می‌شود تا زاویه تصاویر ویا مطالب برای دید بهتر تغییر یابد.


با چرخاندن، آهسته ضربه زدن و جابجا کردن گوشی، حسگر حرکتی آن به اجرا در می‌آید تا بتوان به هنگام بازی، بازی بهتر و پویاتری را تجربه کرد.
KP500 از جدیدترین رابط كاربري (UI) برخوردار است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به منظور تسهیل در شماره‌گیری بتوانند تصویر فرد مورد نظر خود را اضافه کرده و با انتخاب تصویر و لمس آن به شماره‌گیری بپردازند.
اسکات آهِن، مدیر عامل شرکت تلفن همراه ال.جی الکترونیکس اظهار داشت: «ما به بهینه‌سازی رابط هاي كاربري پرداختیم تا بتوانیم ویژگیهای حسی را روان و ساده گردانیم که این امر برای ارائه فناوری جدید لازم است».
KP500 با قطر کم خود، گوشی‌ای است با قابليت GSM که می‌تواند در باندهای فرکانسی چهارگانه و 39 زبان دنیا مورد استفاده قرار گیرد.
دکتر اسکات آهِن اضافه کرد:«بازخوردی که ما از مشتریان خود در سرتاسر جهان داشته‌ایم مشخص کرده که اشخاص زیادی مایل به استفاده از تلفن‌های لمسی هستند. ما برآنیم تا نیاز این گروه را برآورده سازیم و ال.جی KP500 با داشتن ویژگی تمام لمسی، کیفیت بالا، کاربرد آسان و قیمت پایین، پاسخ ماست به آنها است».
ال.جی KP500 در رنگ‌های مشکی، قهوهای واندیکی، نقره‌ای اندیزه، و طلایی الگانت به بازار عرضه خواهد شد. این گوشی تا پایان اکتبر 2008 (اواسط آبان ماه) در اروپا و سپس در دیگر نقاط جهان در دسترس خواهد بود.