برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

فروش جهانی تلفن پرادای ال‌جی از مرز یک میلیون دستگاه گذشت

  • بروزرسانی شد
  • 15/10/2008

ال‌جی الکترونیک و پرادا اعلام کردند فروش جهانی تلفن پرادای ال‌جی به یک میلیون دستگاه رسیده است.
از زمان عرضه این گوشی در مارس 2007، تلفن پرادا به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین گوشی‌های جهان شناخته شده است که تلفیقی است از طراحی مبتکرانه و فناوری تازه‌ای چون نخستین نمایشگر تمام لمسی. این رویکردِ رویاییِ حاصل از همکاری صمیمانه و ثمربخش این دو صنعتِ کاملا مجزا، نقطه آغازی برای خلق فرصت‌های طراحی و كسب تجربه متمایزی از امکانات چندرسانه‌ای بوده است.
ال‌جی و پرادا، در پی واکنش خوب بازار، خود را متعهد کرده‌اند تا در چهارمین فصل سال 2008 مدل تازه‌ای را در اروپا و سپس در دیگر نفاط جهان عرضه کنند.