برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

مسابقه آشپزي سولاردام ال جي در تهران

  • بروزرسانی شد
  • 15/10/2008

 

مسابقات سالانه آشپزي سولاردام ال جي در شهريور ماه امسال در تهران برگزار شد.
هم اكنون گلديران،‌نماينده رسمي ال جي در ايران، شش مركز آموزشي آشپزي با مايكروويو در شهر هاي تهران، شيراز، تبريز،‌اصفهان، مشهد و اهواز دارد. هدف گلديران از برگزاري اين كلاس ها، آموزش كامل نحوه استفاده و ويژگي هاي برتر مايكروويو هاي ال جي به خريداران است، به نحوي كه آنان بتوانند انواع غذا ها، پيش غذاها و دسر ها را با استفاده از اين مايكروويو ها تهيه كنند.
ال جي هرساله مسابقات آشپزي كشوري، منطقه اي و جهاني را با استفاده از مايكروويو هاي سولاردام خود برگزار مي كند و خريداران و آشپز هاي معمولي از سرتاسر جهان در اين مسابقات شركت مي كنند.
اين مسابقات در مرحله اول در سطح كشوري برگزار شده، و سپس برندگان براي مرحله بعد به مسابقات منطقه اي فرستاده مي شوند كه مسابقات در سطح اين منطقه در كشور امارات برگزار مي شود.
در مسابقات كشوري ايران در شهريور ماه، از ميان دانش آموختگان مدرسه آشپزي ال جي، ده نفر از خريداران ال جي به صورت انفرادي و پنج گروه به صورت دو نفره با يكديگر به رقابت پرداختند و در نهايت دو نفر از خريداران به صورت انفرادي و دو نفر در قالب يك گروه ، توانستند با كسب امتيازات بيشتر از ديگران فرصت شركت در مسابقات منطقه اي دوبي در آبان ماه آينده را بدست آورند.
برندگان اين مرحله نيز به دوره نهايي كه مسابقات جهاني سولاردام ال جي است اعزام خواهند شد.