برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

دومين گوشي 8 مگاپيكسلي ال‌جي در راه است

  • بروزرسانی شد
  • 09/11/2008

ال‌جي الكترونيكس از عرضه KC780 يك گوشي 8 مگاپيكسلي با ويژگي‌هاي خاص و مناسب براي تصويربرداري خبر داد. KC780 يك گوشي كشويي باريك است كه تنها 13.9 ميلي‌متر ضخامت دارد و در عين حال داراي يك ال‌سي‌دي بزرگ 2.4 اينچي است. اين گوشي طوري طراحي شده است كه بتوان از ويژگي‌هاي تصويربرداري به بهترين نحو استفاده كرد. با لنز اشنايدر ـ كروزناخ آن مي‌توان تصاوير بسيار با كيفيت و واضح گرفت.
ال جي در تحقيقات اخير خود در اين زمينه دريافته‌است كه بيشتر مردم براي گرفتن تصاوير از خود، خانواده و دوستان‌شان از گوشي‌هاي تلفن همراه شان استفاده مي‌كنند. لذا براي KC780 ويژگي‌هايي را طراحي كرده كه كيفيت تصاوير دوربين 8 مگاپيكسلي آن را تا حد امكان ارتقا دهد.KC780 داراي چندين فناوري هوشمند است كه كيفيت چهرة افراد را در تصاوير بهبود مي‌بخشد. ويژگي تشخيص چهره‌ آن (Face Detection) باعث تنظيم خودكار دوربين روي چهره افراد و گرفتن تصاوير واضح‌تر مي‌شود. بخشي از اين ويژگي با فناوري تشخيص لبخند ال‌جي (Smile Detection) در ارتباط است كه قادر به تشخيص زاوية‌ دهان اشخاص بوده و لنز را روي صورت آنها تنظيم مي‌كند.
ديگر ويژگي KC780 حالت‌هاي مختلف عكس‌برداري از پيش تنظيم شده آن است كه باعث عكس‌برداري هرچه آسانتر از چهره اشخاص مي‌شود. Smile Shot اين امكان را فراهم مي‌آورد تا به هنگام تبسمِ سوژه، عكس به‌طور خودكار گرفته شود. با استفاده از حالت زيبايي آن (Beauty Mode) كاربران مي‌توانند لكه‌هاي موجود در تصاوير را از بين برده و به آن وضوح و روشنايي بيشتري ببخشند.
KC780 با داشتن ويژگي‌هاي بيشمار فرصت ثبت رويداد‌هاي بزرگ را در هر كجا فراهم مي‌آورد. اين گوشي با داشتن ويژگي حساسيت نورِ قابل تنظيم تا حد ايزو 1600، حتي مي‌تواند در تاريكي نيز به عكسبرداري بپردازد. از طرفي، اگر تصوير بسيار روشن باشد، فناوري نور هوشمند گوشي به طور خودكار ميزان نور را تنظيم مي‌كند. ويژگي تثبيت تصوير يا لرزش گير نيز امكان عكسبرداري در حين حركت را نيز فراهم مي‌آورد.
KC780 علاوه بر گرفتن تصاوير باكيفيت، فيلم‌هاي بسيار باكيفيت نيز تهيه مي‌كند. كيفيت اين فيلم‌ها تا حدي است كه مي‌توان آنها را در تلويزيون‌هاي با صفحه نمايشگر بزرگ نمايش داد.
KC780 از تازه‌ترين و جديدترين فناوري‌هاي تلفن همراه برخوردار است. از جمله آن بلوتوث هوشمند است كه به هنگام اتصال گوشي به رايانه امكانات ديگري را نيز در اختيار كاربر قرار مي‌دهد. به عنوان مثال، از دوربين اين گوشي مي‌توان به عنوان وب‌كم نيز استفاده كرد. اين ويژگي دوربين كه در نوع خود بي‌نظير و جديد است، بر خلاف وبكم‌هايي كه از USB استفاده مي‌كنند، اين امكان را به كاربر مي‌دهد تا به آساني آن را جابجا كنند.
با اين گوشي مي‌توان به آساني تصاوير 8 مگاپيكسلي را با استفاده از بلوتوث انتقال داد. علاوه بر اين، ‌بلوتوث هوشمند آن ارسال و خواندن پيامك‌ها را بسيار آسانتر مي‌كند و مي‌توان آنها را در رايانه مشاهده و يا تايپ كرد. امكانات KC780 حتي بيشتر از موارد ذكر شده است. ويژگي حسگر حركتي آن كه براي بازي‌ها تدارك ديده شده باعث افزايش لذت بازي مي‌شود.
KC780 در اين ماه در اروپا عرضه مي‌شود و بعد از آن در كشورهاي آسياي مركزي، هند، تايلند، هنگ‌كنگ و چين ارائه مي‌گردد. ال‌جي انتظار دارد كه اين گوشي باعث توسعه و بهبود بيشتر موقعيت اين شركت در بازار تلفن همراه شود، موقعيتي كه اخيرا با توليد و فروش چند ميليوني گوشي‌هايي چون Viewty و Renoir پيشرفت چشمگيري داشته است.