برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

افزايش فروش محصولات ال‌‌جي در بازارهاي جهاني

  • بروزرسانی شد
  • 09/11/2008

فروش و سود ناخالص جهاني ال جي در فصل سوم سال 2008، از حد انتظار اين شركت فراتر رفت. فروش جهاني ال‌جي در اين فصل، با جهشي 21.2 درصدي به 11.30 ميليارد دلار و سود ناخالص آن با 58 درصد افزايش به 537 ميليون دلار رسيد. بدين ترتيب درصد سود از فروش خالص به 4.8، يعني 1.2 درصد بالاتر از سال قبل رسيد.
عملكرد تجاري بخش‌هاي اصلي ال‌جي در بازارهاي جهاني به شرح زير بوده است:
بخش ارتباطات سيار ميزان فروش خود را 3.589 ميليارد دلار اعلام كرد كه نسبت به فصل قبل 29.9% افزايش داشته است. در تجارت گوشي، ميزان فروش به 3.306 ميليارد دلار رسيد، يعني 40.8% بيش از سال پيش. محموله گوشي 23 ميليون ثبت شد كه در قياس با سال قبل 5% رشد به همراه داشت ولي در عين حال بدليل سرعت پايين فروش در هند و بازارهاي نوظهور، نسبت به فصل قبل با تنزل 17 در صدي روبرو بود. با اين حال به دليل توليد گوشي ‌هايي چون Secret, Viewty و انواع مختلف گوشي ‌هاي QWERTY كه از فناوري پيشرفته‌اي برخوردارند، سود خالص اين بخش بالاتر از 11 درصد قرار گرفت. انتظار مي‌رود ميزان سفارشات در فصل چهارم نيز افزايش يافته و به 100 ميليون دستگاه برسد. همچنين پيش‌بيني مي‌شود سوددهيِ دو رقمي همچنان ادامه داشته باشد. Renoir يا تلفن دوربين‌دار 8 مگاپيكسلي،‌ PRADA II و Cookie از جمله گوشي‌هايي هستند كه در فصل آخر سال 2008 عرضه مي‌شوند.
فروش بخش لوازم خانگي، در نتيجه تقاضاي ثابت براي دستگاه‌هاي تهويه هوا و ماشين لباسشويي در بازارهاي جديد و عليرغم كندي ناشي از ركود اقتصادي، با 15.4 درصد افزايش به 3.024 ميليارد دلار رسيد. سود خالص در اين بخش به دليل افزايش قيمت مواد خام به 4.2 درصد رسيد كه نسبت به سال قبل 5.4 درصد كاهش داشت.
در بخش لوازم صوتي و تصويري، فروش تلويزيون‌هاي صفحه تخت (55% براي تلويزيون‌هاي ال‌سي‌دي و 10% در مورد پلاسما نسبت به سال قبل) از جهشي 21.5 درصدي برخوردارد بود و به 3.624 ميليارد دلار رسيد. بدنبال بهبود سوددهي در فصل اول، سود ناخالص در فصل سوم در حد 15 ميليون دلار حفظ شد. فروش بخش رسانه‌هاي ديجيتالي به علت افزايش ثابت در تمامي محصولات، 6.6 درصد افزايش داشت و به 1.039 ميليارد دلار رسيد. در دستگاه‌هاي صوتي اتومبيل، سود خالص با 3.3 درصد افزايش به 35 ميليون دلار رسيد.