برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

ديگر نگران گرد و غبار و ذرات آلرژي زا نباشيد

  • بروزرسانی شد
  • 11/11/2008

ال‌جي جارو برقي بدون كيسه خود ملقب به Kompressor Plus را معرفي كرد.
اين جارو برقي در كنار طراحي خوب خود فناوري‌هاي پيشرفته‌اي چون سيستم فشرده‌سازي گردوغبار و يك توربين جديد سيلكون دارد و به كاربران اين امكان را مي‌دهد تا خانه تميزتري داشته باشند. ال‌جي جاروبرقي فشرده‌ساز بدون كيسه خود را مطابق با نظر مشتريان ترقي داده تا استفاده از آن راحت تر گردد و بتوان ذرات آلرژي‌زا و غبار موجود در خانه را از بين برد.
مشخصه‌هاي Kompressor Plus:
ارتقا در فناوري فشرده‌سازِ گردوغبار
اين فناوري كه در نوع خود اولين فناوري موجود در جهان است، با تبديل ذرات معلق هوا به بسته‌هاي فشرده، نه تنها باعث تميزتر شدن محيط خانه مي‌شود بلكه طريقه تخليه مخزن آن را نيز آسان تر مي‌گرداند. با اين فناوري ديگر مصرف‌كنندگان مجبور نيستند به طور مداوم جارو برقي خود را خالي كنند چرا كه بسته‌هاي گردوغبار فضاي كمتري را در جارو برقي اشغال مي‌كند.
توربين جديد سيلكون
اين توربين با ايجاد جريان هواي بيشتر، سبب مي‌شود تا قدرت مكش افزايش يافته و تمامي انواع غبار جمع‌آوري شود. همچنين، جمع‌آوري غبار تنها در يك مخزن باعث بهبود پاكيزگي مي‌شود.
سيستم فيلتر جديد
يك سيستم فيلتر ده مرحله‌اي، كه شامل يك فيلتر خروجي كربن است، قادر به جذب غبارهاي بسيار ريز و بوهايي است كه ممكن است در فرايند تميز كردن مجدد به محيط خانه برگردند. فيلتر كربن، ذرات ريز غبار را جمع‌آوري كرده و باعث توليد هواي تميزتر مي‌شود. اين جارو برقي همچنين داراي يك فيلتر فلزي است كه تاثير ضد باكتري داشته و هوا را سالم‌تر مي‌كند. اين فيلترها همانند سپر عمل كرده و باعث ورود هواي تميز به محيط خانه مي‌شوند.
Kompressor Plus همچنين مجهز به لوازم جانبي‌اي است كه به راحتي قابل استفاده‌اند. با استفاده از اين لوازم مي‌توان به آساني به تميز كردن فرش، كف اتاق، گوشه‌هاي ديوار و جاهايي كه دسترسي به آنها سخت است پرداخت. اين جارو برقي داراي طراحي گرد و ظاهري كوچك است و تنها 6.5 كيلوگرم وزن دارد. طراحي آن به نوعي است تا بتوان عمل نظافت را به بهترين نحو انجام داد.