برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

مسابقات جام جهاني تلفن همراه ال‌جي

  • بروزرسانی شد
  • 12/11/2008

دور اول مسابقات جام جهاني تلفن همراه ال جي در كره برگزار شد. در اين رقابت ها به شركت‌كنندگان اين فرصت داده مي شود تا سرعت و دقت خود را در ارسال پيام كوتاه به نمايش بگذارند. اين رقابت در كره در 27 اكتبر آغاز شد و در اواخر سال جاري در برزيل برگزار مي‌شود.
در اين رقابت جهاني كه به طور سالانه برگزار مي‌شود شركت‌كنندگان مختلف سراسر جهان با هم به رقابت مي‌پردازند تا مشخص شود چه كسي مي‌تواند سريع تر و بدون اشتباه پيام ارسال كند. اين رقابت با يك سري رقابت‌هاي ملي آغاز مي‌شود كه برندگان آن جواز حضور در رقابت‌هاي منطقه‌اي را پيدا مي‌كنند. پس از آن، برنده‌گان هر منطقه در دور نهايي جام جهاني تلفن همراه ال‌جي تحت عنوان "سريعترين پيامك‌نويس جهان" با هم به رقابت مي‌پردازند.
از آنجا كه ارسال پيامك هزينه كمي براي كاربران به همراه دارد، اكثر مردم به ويژه قشر جوان، براي برقراري ارتباط از پيام كوتاه بيشتر از تماس تلفني استفاده مي‌كنند. ال‌جي قصد دارد با برگزاري اين رقابت‌ها به كاربران نشان دهد كه نوشتن و ارسال پيام چقدر آسان است و نيز آنها را ترغيب كند تا به منظور كاهش هزينه‌هاي خود از پيامك استفاده كنند.
طبق گزارش شركت تحقيقاتي بازرگاني گارتنر، استفاده از پيامك به نحو شگرفي در حال افزايش است. ميزان ارسال پيامك تا پايان امسال به حدود2.5 تريليون خواهد رسيد و پيش‌بيني مي‌شود اين رقم تا سال 2012 به 5.6 تريليون برسد.
در پي افزايش محبوبيت استفاده از پيامك، ال‌جي گوشي ‌هايي را طراحي كرده كه با داشتن صفحه كليد QWERTY بتوان آسانتر به نوشتن پيام پرداخت. از زمان آغاز توليد اين گوشي ‌ها در سال 2006، تا كنون ال‌جي توانسته 13 ميليون دستگاه در آمريكاي شمالي به فروش برساند. پرفروش‌ترين اين گوشي‌ها عبارتند از: env2 (VX9100), Rumer (LX260) و Voyager (VX10000) كه فروش هر يك بيش از يك ميليون دستگاه بوده است. در اروپا و آسيا، KS360 به علت تنوع رنگ و دسترسي به اينترنت خريداران زيادي را به خود جلب كرده است.
اين اولين سالي است كه ال‌جي مسابقه‌ جام جهاني تلفن همراه را براي مناطقي غير از آمريكاي شمالي در نظر گرفته، و امسال اين رقابت نيز پذيراي شركت‌كنندگاني از كره و برزيل خواهد بود. سال بعد ال‌جي افراد بيشتري را از 12 كشور جهان دعوت خواهد كرد و در سال 2010 نيز سه كشور ديگر به جمع اين كشورها افزوده خواهند شد. ال‌جي در نظر دارد 20 ميليون دلار براي اين رويدادها سرمايه‌گذاري كند.