برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

ورود ال‌جي به صنعت سلول‌هاي خورشيدي

  • بروزرسانی شد
  • 12/11/2008

مديران ارشد شركت ال‌جي در طي نشستي در اواخر اكتبر تصميم گرفتند خط توليد صفحات پلاسماي A1 خود را به خط توليد سلول‌هاي خورشيدي مبدل سازند.
علاوه بر اين، ال‌جي در نظر دارد تا سال 2010 مبلغ 170 ميليون دلار براي تاسيس دو خط توليد ديگر سرمايه‌گذاري كند. اين شركت انتظار دارد كه اولين خط توليد از سال 2010 قادر به توليد انبوه باشد و خط توليد دوم نيز در سال 2011 به طور كامل به بهره‌برداري برسد. هر دو خط توليد، هر يك با ظرفيت 120 مگاوات، قادر به توليد سلول‌هاي خورشيدي سيليكون بلوري خواهند بود.
دانش اندوخته ال‌جي در فناوري‌هاي مختلف فتوولتاييك و همچنين مهارت اين شركت در توليد انبوه، بستر مناسبي است تا اين شركت را به سرعت تبديل به يك مهره اصلي در تجارت سلول‌هاي خورشيدي كند.
ال‌جي در حال حاضر يك تيم تجاري سلول‌هاي خورشيدي را زير نظر مدير بخش فني خود به فعاليت در آورده است. اين شركت همچنين با تجربياتي كه در زمينه تحقيق و توسعه دارد مي‌تواند صنعت خود را بسط داده و پا به عرصه صنعت انرژي خورشيدي بگذارد.
كارشناسان تجاري معتقدند سلول‌هاي خورشيدي سيليكون بلوري 80 درصد اين تجارت را در قياس با سلول‌هاي خورشيدي لايه نازك تشكيل خواهد داد. سلول‌هاي خورشيدي سيليكون بلوري از وافرهاي سيليكوني استفاده مي‌كنند. در حالي‌كه سلول‌هاي خورشيدي با لايه نازك داراي روكشي از الكترودها و لايه‌هاي جذب نور هستند كه از مواد مختلفي تشكيل شده‌اند و گرچه هزينه آنها نسبتا پايين است ولي بازدهي خوبي ندارند. در حال حاضر ارزش بازار جهاني صنعت سلول‌هاي خورشيدي بيش از 10 ميليارد دلار بر‌اورد شده است.