برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

پارس كامتل نماينده جديد گوشي هاي ال جي در ايران

  • بروزرسانی شد
  • 30/11/2008

اولين همايش مشترك ال جي و پارس كامتل جهت معرفي شركت پارس كامتل به عنوان نماينده رسمي گوشي هاي تلفن همراه ال جي در سالن همايش هاي بين المللي رايزن برگزار شد.
در اين مراسم اهداف و برنامه هاي اين دو شركت معرفي شدند. اندي كيم مدير عامل شركت ال جي طي سخنراني خود اشاره كرد كه ال جي در بسياري از كالاها در ايران بيشترين فروش را داشته و در مقام اول قرار دارد كه از ميان آن ها مي توان به كالاهايي مانند ماشين لباسشويي، كولر، مانيتور و مايكرويو اشاره كرد.
ال جي موبايل در دنيا در مقام چهارم برترين برندها قرار دارد و هدف امسال آن قرار گرفتن در رده سوم جهاني خواهد بود كه به احتمال زياد تا پايان امسال محقق خواهد شد. ال جي اميدوار است وضعيت موبايل ال جي در ايران نيز به زودي تغيير كرده و به رده سوم كشوري صعود كند.
رامي كيم مدير موبايل ال جي در ايران نيز با معرفي شركت پارس كامتل به عنوان نماينده رسمي موبايل هاي ال جي اظهار اميدواري كرد كه اين پيش بيني به زودي با همكاري پارس كامتل به حقيقت بپيوندند.
كيم اعلام كرد در مرحله اول قصد دارند 9 مدل Secret (KF755)، Viewty (KE990)، Shine (KE970)، KF510، KF240، KS360، KG195، KP110 و KP100 را با گارانتي پارس كامتل روانه بازار كنند و تا پايان امسال هر ماهه 2 مدل جديد وارد بازار شده و تعداد گوشي هاي موجود با گارانتي اين شركت به 20 مدل خواهد رسيد.
نيلوفري مدير فروش پارس كامتل نيز با معرفي برنامه هاي اين شركت در زمينه برند ال جي پرداخت كه از ميان آن ها برنامه قرعه كشي هاي پنج هفته اي براي خريداران گوشي هاي ال جي، فروشندگان و توزيع كنندگان بود. طي اين پنج هفته كه از 6 آذر ماه تا 6 دي ماه برگزار خواهد شد به برندگان جوايزي مانند تلويزيون هاي LCD 32 اينچي، لپ تاپ، DVD Player و سفر به سواحل زيباي خليج فارس اهدا خواهد شد.