برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

كسب مقام اول مسابقه آشپزي سولاردام ال‌جي توسط آشپزان ايراني

  • بروزرسانی شد
  • 30/11/2008

مسابقه آشپزي منطقه‌اي سولاردام ال‌جي شاهد رقابت نزديكي در عصرگاه سوم آذر ماه بود. در اين دور پاياني، شركت‌كنندگان از چهار كشور امارات، عربستان، آفريقاي جنوبي و ايران براي كسب مقام اول در سومين دوره از اين مسابقات با هم به رقابت پرداختند.
دور پاياني در هتل الموروج روتانا واقع در امارات برگزار شد. در اين دور 15 فيناليست از كشورهاي امارات، عربستان، ايران و آفريقاي جنوبي براي نمايش مهارت خود در خلق بهترين شاهكار آشپزي خود در طول دو ساعت شركت كردند. قضاوت اين رويداد بر عهده سرآشپز پاتريك لنسيس از فرانسه بود.
پس از يك رقابت طاقت‌فرسا كه در آن شركت‌كنندگان مي‌بايست تركيبي از پيش غذا، غذاي اصلي و دسر را طي 45 دقيقه و با استفاده از لايت‌ويو سولاردام ال‌جي درست كنند، بالاخره برندگان اين رقابت مشخص شد.در كار گروهي، شركت كنندگاني از ايران مقام اول را كسب كردند و گروه عربستان در جايگاه دوم قرار گرفت.
در دور انفرادي، شركت كننده اماراتي مقام اول را كسب كرد و پس از آن شركت كنندگان عربستان و آفريقاي جنوبي به ترتيب مقام‌هاي دوم و سوم را كسب كردند.شركت ال‌جي در رابطه با ادامه اين رقابت‌ها در سطح جهاني اعلام كرد كه نفرات اول اين رقابت در دور انفرادي و گروهي، به رقابت‌هاي جهاني راه پيدا كرده‌اند. اين مسابقات چند هفته ديگر و زير نظر آشپز معروف شبكه بي‌بي‌سي آنيزلي هاريوت برگزار مي‌ شود.
در پايان به شركت‌كنندگان و نيز تماشاگران اين رويداد جوايز نفيسي اهدا شد. در كار گروهي، نفرات اول 3.000 دلار و نفرات دوم 2.000 دلار پول نقد دريافت كردند. در دور انفرادي، به نفر اول 2.000 دلار، نفر دوم 1.500 دلار و نفر سوم 1.000 دلار پول نقد اهدا شد.
نسل جديد سولاردام ال‌جي نخستين لايت‌ويوي است كه تركيبي از فناوري اجاق‌هاي مرسوم و مايكروويو است. اين دستگاه، با گرفتن جايزه طراحي IF نشان داده به لحاظ طراحي نيز از وسايل آشپزي مرسوم برتر است.