برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

نمايش خلاقيت هاي ال جي در CES 2009

  • بروزرسانی شد
  • 21/01/2009

شركت ال جي، آخرين محصولات ،تكنولوژي و خلاقيتهاي خود را در نمايشگاه CES2009 لاس وگاس به نمايش گذاشت. كليدي ترين بخش اين شركت كه مي بايست به محصولات آن توجه ويژه اي نمود، بخش تجهيزات تصويري است .ال جي به دنبال آن است تا 6 تكنولوژي روز دنيا را در تجهيزات تصويري اش به صورت همزمان به كار گيرد و توليد محصولات صوتي- تصويري اش را گسترش دهد.
تلويزيون هاي جديد ال جي، از شش تكنولوژي جديد و روز دنيا كه شامل ‌LED باريك نور پس زمينه، 1080P بي سيم، تروموشن 240 Hz، كوتاهترين زمان واكنش ، قابليت هاي جديد شبكه اي و ذخيره بالاي انرژي است، بهره مي برند كه به كار گيري اين امكانات در كنار زيبايي و دقت در طراحي محصولات، آنها را بي نظير ساخته است. هدف اصلي كمپاني ال جي در سال 2009، توليد محصولاتي سازگار با محيط زيست است و به همين دليل نيز اين شركت كره اي، محصولاتش را با قابليت صرفه جويي و ذخيره بالاي انرژي روانه بازارها مي كند. چهارده محصول كمپاني ال جي در نمايشگاه CES 2009 ، موفق به دريافت جايزه نوآوري CES شدند كه بيشتر اين جوايز به خلاقيتهاي ال جي در ساخت هدست موبايل بر مي گشت. از جمله محصولاتي كه اين جوايز را دريافت كردند،‌مي توان به (LG Dare)كه تلفن همراهي با صفحه لمسي است،‌اشاره كرد.علاوه بر LG Dare ، بخار شوي و خشك كن دو در ال جي نيز اين جايزه را به خود اختصاص داد . اين كمپاني كره اي در مجموع، 2 جايزه براي تجهيزات تصويري، 5 جايزه براي تجهيزات تلفن همراه، 3 جايزه براي محصولات الكترونيك ، 3جايزه براي محصولات صوتي- تصويري و يك جايزه براي تجهيزات كامپيوتري دريافت كرد.
مسئول اجرايي شركت ال جي در منطقه آمريكاي شمالي در اين رابطه گفت:« در سال جاري ميلادي، ‌ال جي جايگاه اش در صنعت را تقويت خواهد كرد و در جمع رهبران اصلي صنعت دنيا به فعاليت خواهد پرداخت. به دنبال آن هستيم تا با به كار گيري خلاقيت، تكنولوژي و سازگاري با محيط زيست، محصولات جديد و بي نظيري را به دنيا ارائه كنيم. به رغم نزول اقتصادي جهاني، ما اميداوريم تا در سال 2009 نيز بتوانيم محصولات را با همان كيفيتي كه مشتريان از ما توقع دارند،به آنهاتحويل دهيم و البته جوايز نوآوري فراواني كه در جريان نمايشگاه CES دريافت كرديم نيز گوياي همين مطلب است.»