برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

قرارداد جدید ال جي و مایکروسافت، تولید 50 گوشی جدید ویندوز دار تا سال 2012

  • بروزرسانی شد
  • 01/07/2009

 

ال جی از همکاری جدیدش با مایکروسافت در راه افزایش تعداد گوشی های جدید این شرکت مجهز به سیستم عامل ویندوز خبر داد. طبق این توافق، ال جی اولویت اصلی سیستم عامل های نصب شده روی گوشی های هوشمندش را روی استفاده از ویندوز می گذارد و در عین حال تعداد گوشی های با سيستم عامل ویندوز در حال تولید و گوشی هایی که قرار است به بازار عرضه شوند را افزایش خواهد داد.

این حرکت تعداد گوشی های ال جی موجود در بازار با سیستم عامل ویندوز را در سال 2009، ده برابر می کند و تنها در سال 2012، 26 گوشی جدید ال جی با سيستم عامل  ویندوز همراه به بازار عرضه خواهد شد.

علاوه بر اين، اين قرارداد شامل تعهد دو جانبه طرفين براي تشكيل گروه هاي تحقيقاتي براي توليد گوشي هايي با قابليت هاي بهتر و تمركز دو جانبه روي بخش سخت افزاري و نرم افزاري گوشي ها نيز مي شود.