برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

فروش بالای یک میلیونی "کوکی" در اروپا

  • بروزرسانی شد
  • 01/08/2009

 

این روزها قفسه های فروشگاههای اروپایی خیلی زود از KP500 خالی می شوند. گوشی جدید تمام لمسی ال جی موسوم به "کوکی"(Cookie)  تا امروز بیش از یک میلیون در سطح اروپا فروش داشته و این آمار متعلق به خروجی این شرکت کره ای در روز 26 اسفند سال گذشته و درست 5 ماه بعد از ورود و عرضه اش به بازار اروپا است.  بر طبق آمار ارائه شده توسط GFK که بزرگترین و قدیمی ترین مؤسسه تحقیقات بازار به حساب می آید، کوکی که تنها یک هفته بعد از عرضه اش در بازار انگلیس فروشی معادل  13650عدد داشته است، در بین فروش تمامی موبایل ها رتبه هشتم و در بین موبایل های صفحه لمسی موجود در بازار رتبه سوم را در اختیار داشته است. کوکی در فرانسه هم محبوبیت خاص خودش را دارد و در بازار موبایل فرانسه با فروش 5000 نمونه از این گوشی در ماه مارس رتبه چهارم را در اختیار دارد. به جز دو کشور فوق، ال جی کوکی به خاطر قیمت پایین ترش در قیاس با سایر رقبا (حدود 200 یورو) با مقبولیت مثبتی روبه رو شده است. قیمت این گوشی درست نصف قیمت دیگر گوشی های تمام لمسی موجود در بازار است. از نکات منحصر به فرد کوکی، کارکردهای آسان چندرسانه ای (Multi Media) از جمله رابط كاربري فوق العاده جذاب و راحتش و کلیدهای میان بر روی این گوشی است. از دیگر شاخصه های "کوکی" مي توان به صفحه نمايش تمام لمسی 3 اينچي، دوربين 3 مگاپيكسل،‌ استفاده از قلم براي كاركرد راحت تر با گوشي، رابط كاربري فلش فعال كه علاوه بر كاركرد بهتر با قابليت لمسي، جذابيت خاصي نيز به گوشي بخشيده است و دسترسی راحت آن به اینترنت اشاره كرد.

اين گوشي در حال حاضر در بازار ايران نيز موجود است.