برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

کمال زیبایی و باریکی در ال سی دی های سری جدید اسکارلت (مدل LG606)

  • بروزرسانی شد
  • 18/08/2009

سری جدید اسکارلت می درخشد و نفس می کشد.

کمپانی LG با همکاری تیمی و تلاشی مداوم به ویژگی های تلویزیون های پیشرفته تعریفی جدید ارائه نمود. طیف وسیعی از رنگها به همراه سایه روشنی زیبا در سری جدید تلویزیون های اسکارلت در نظر گرفته شده است. در تولید اسکارلت جدید هدف ترکیب تکنولوژی با زیبایی و همچنین دستیابی به تصویری بی نظیر است که با سایر محصولات LG از حیث کیفیت منطبق باشد.

در نتیجه تمام تلاشها مدل LG 606 به عنوان اولین تلویزیون اسکارلت به بازار عرضه گردید، در این مدل شرکت LG از رنگ قرمز درخشان که هیچگاه در گذشته به عنوان شاخصه ای در طراحی تلویزیون به کار گرفته نشده بود استفاده کرد.

بنا به اظهار نظرهای اکثر بازدید کنندگان دگمه خاموش – روشن دستگاه به صورت دایره ای درخشنده در وسط بدنه پائینی تلویزیون یک حالت هوشمند، مدرن و زیبا را بوجود آورده است.

در سال جاری  نام LG با عرضه تلویزیون LCD جدید اسکارلت که مجهز به فن آوری Full HD و بلوتوث است شهرت بیشتری پیدا کرد. کمپانی LG آنچه را که می خواست با سری جدید اسکارلت به دست آورد، نهایت باریکی به همراه رنگهای استثنایی نتیجه طراحی منحصر به فرد در این تلویزیون بود.

در سری قبلی اسکارلت باریکی ال سی دی 44.5 میلیمتر بود، ولی از حیث ضخامت  سری جدید اسکارلت به رکورد قابل توجه 1.6 اینچ دست یافت. علاوه بر این مورد، در سری جدید طراحان یک قدم جلوتر رفتند و در جهت کمتر کردن وزن دستگاه تغیراتی در فرم قاب صفحه ایجاد نمودند که علاوه بر دستیابی به هدف مزبور بر زیبایی دستگاه نیز اضافه گردید. همچنین رنگ قرمز ملایم و درخشانی که به قاب تلویزیون اضاغه شده است به همراه مواد تشکیل دهنده آن باعث ایجاد حالتی موجی در دستگاه می شود که به نظر می آید ال سی دی در هوا معلق است.

سری جدید اسکارلت، تکنولوژی نهفته در زیبایی

سری جدید اسکارلت دارای یک تکنولوژی پیشرفته است، به این صورت که این مدل جدید تصاویری با وضوح 1080 Full HD را به بینندگان عرضه می نماید. کیفیت برتر و زنده تصویر همچنین صدای عالی(Clear Voice)  تجربه ای متفاوت را در بیننده هدیه می کند، علاوه بر تمامی موارد فوق این تلویزیون قابلیت اتصال به موبایل را نیز دارد و همچنین باعث کاهش مصرف برق تا 76% می گردد.