برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

اولين گوشي هوشمندLG باسيستم عامل آندروييد

  • بروزرسانی شد
  • 01/10/2009

 

LG با عرضه گوشی مجهز به سیستم عامل آندرویيد (Android)، استراتژی خود را در زمینه گوشی های هوشمند محکم تر از گذشته ادامه داده و به جایگاه مهم تر و بالاتری در بازار جهانی دست یافت.

گوشی GW620 دارای یک نمایشگر 3اینچی تمام لمسی و صفحه کلید کشویی QWERTY است که برای افرادی که از گوشی خود بیش از ابزاری برای مکالمه انتظار دارند طراحی شده. سیستم عامل  Android در این گوشی،تمام امكانات یک موبایل و سرویس شبكه هاي مرتبط با جستجوگر Google را پشتیبانی می کند.

با توجه به پیش بینی تقاضای بازار از گوشی های هوشمندی که قابلیت دسترسی به شبکه های اینترنتی را داشه باشند، LG از استراتژی استفاده راحت از منوهاي گوشی برای کاربر(User Friendly) در پیش گرفته است. در نتيجه همه افراد در هر گروهي به راحتي مي توانند با منوهاي اين گوشي كار كنند.همچنین قسمت نوشتن وارسال پیام کوتاه که معمولاً برای جوانان اهميت دارد،در این گوشی بسیار ظریف و زیبا بوده و دارای يك صفحه کلید QWERTY است که تجربه نوشتن یک پیام سریع نوشتاری را به آنها می دهد.

هدف LG تولید گوشی های هوشمند جدیدي است که پاسخگوی علائق متنوع مشتریان باشد. این گوشی آندروید جدید تنها یکی از مدل های بی شماری است که شرکت برای عرضه آنها به بازار جهانی در سالهای آینده برنامه ریزی کرده است.

علاوه بر گوشیهای آندروید، در اوایل سمپتامبر LG حداقل 13 مدل جدید گوشی هوشمند که مجهز به ویندوز موبایل هستند را معرفی می کند. گوشیهايی که به تازگی به بازار عرضه شده اند مجهز به نسخه 6:5 ویندوز موبایل خواهند بود.

گوشی LG-GW620 در سه ماهه آخر امسال در بازار اروپا عرضه می شود.