برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

LG خود را براي حمله به بازار گوشي هاي هوشمند ،آماده مي كند

  • بروزرسانی شد
  • 01/11/2009

 

LG عرضه 3 گوشي جديد خود را كه به سيستم عامل ويندوز موبايل مجهز هستند به بازار جهاني گوشيهاي هوشمند اعلام كرد.

با توليد اين سري گوشي ها ،LG  استراتژي خود مبني بر ارائه 13 مدل جديد گوشي ويندوزدار تا پايان سال 2010، را آغاز كرد.

اين سه گوشي جديد را اولين گوشي با سيستم عامل ويندوز موبايل 6.5 با صفحه نمايش تمام لمسي، يك گوشي لمسي كشويي با صفحه كليد QWERTY و يك گوشي تخت با صفحه كليد QWERTY تشكيل مي دهند. هر سه گوشي براي كاربران هر سه رده از گوشي هاي با قيمت مناسب تا گران قيمت طراحي شده اند.

نكته مهمي كه در طراحي اين گوشي ها در نظر گرفته شده ، امكان استفاده آسان از آن ها است. شما تنها با يك اشاره كوچك مي توانيد به راحتي از قابليت هاي گوشي استفاده كرده و از منويي به منوي ديگر برويد. اين ويندوز موبايل به وسيله رابط كاربري LG S-Class پشتيباني شده و همچنين مي تواند به راحتي تمام فايل هاي سه بعدي را كه سيستم عامل مايكروسافت اجرا مي كند، نمايش دهد.

سيستم عامل ويندوز موبايل در اين گوشي ها مجهز به مرورگرInternet Explorer است ونسخه جديد نرم افزارLite  Adobe Flash نيز براي دسترسي و نمايش سايت هاي مختلف در آن تعبيه شده است. اين سيستم عامل امكان دسترسي رايگان به مركز خدمات گوشي مايكروسافت را داراست. اين سرويس به صورت خودكار از عكس ها، آهنگ ها ، دفترچه تلفن و پيغام هاي نوشتاري گوشي يك كپي ذخيره مي كند .شما در هر زمان در صورت از بين رفتن اين اطلاعات مي توانيد دوباره آنها را بازگردانيد.

با وجود نرم افزارهاي آشناي مايكروسافت Outlook ، ويندوز Media Player و ويندوز Live ،افراد به راحتي و با اطمينان مي توانند از گوشي موبايل خود به عنوان كامپيوتر استفاده كنند.

وجود سيستم عامل ويندوز موبايل در گوشي هاي هوشمند LG باعث شده كه افراد گزينه مناسبي براي انتخاب داشته باشند.