برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

ملاقاتي با اعضاي اصلي تيم طراحي و توليد "تلويزيون بدون قاب LG"

  • بروزرسانی شد
  • 28/11/2009

 

تلويزيون بدون لبه LG ( بدون قاب)،نقطه عطفي در تلويزيون هاي LCD با مدل SL800 می باشد. همانطور كه از اسم اين سري تلويزيون ها مشخص است، فاصله ميان صفحه نمايش اين دستگاه و قاب اطراف آن كاملا" برداشته شده و اين تلويزيون به يك صفحه شيشه اي مشكي كاملا" تخت و بدون لبه تبديل شده است.

اين تلويزيون بدون لبه داراي بدنه اي بسيار زيبا و طراحي منحصر به فرد بوده و مجهز به تكنولوژي لمينت (قراردادن لايه مخصوص بر روي LCD) و قالبگيري تزريقي فشرده LG مي باشد.

در نمايشگاه IFA 2009 ، اين محصول براي طراحي نوآورانه خود موفق به كسب جايزه شد. شرکت LG پس از  نمايشگاه سال گذشته توليد اين دستگاه را آغاز كرد. كه عرضه آن به بازار جهاني تقريبا" يك سال به طول انجاميد.

به گفته مديران ارشد LG ،بعد از حضور رقباي LG در بازار جهاني و طرحهاي جديد آنها در زمينه تلويزيون هاي LCD ، LG تصميم گرفت كه به اين عرصه جديد وارد شده و براي كسب جايگاهي برتر در بازار جهاني تلاش كند.

LG به تلويزيون هاي LCD هويتي تازه بخشيد

هدف LG توليد يك محصول جديد با طرحي نوآورانه بود كه قابل مقايسه با توليدات ديگر رقبا نباشد.

نقطه شروع اين طرح ، بررسي  دقيق نظرات و خواسته هاي مشتريان بود. پس از این مرحله LG به اين نتيجه رسيد ،صفحه نمايشي  طراحي كند كه آرزوي هر مشتري است.باريك ترين و تخت ترين LCD !محصولي كه متفاوت بوده و داراي طراحي خلاقانه باشد.ايده برداشتن قاب اطراف صفحه نمايش از اينجا سرچشمه گرفت. مدل نمايشي داراي سه ويژگي كليدي منحصر به فرد بود:ساختار يكپارچه،لبه باريك و بدنه يكرنگ.

اين ويژگيها در بخش بررسي و تحقيقات بازار مورد استقبال واقع شد و به توليد اين محصول براي ورود به بازار جهاني سرعت بخشيد.

پس از آن تيم توليد سازمان يافت و پروژه آغاز  شد. مهم ترين هدف پيشرفت سريع كار و زمان عرضه دستگاه بود. در كره هيچ شركتي به صورت عملي نتوانسته بود كه این پروژه را اجرا كند. تيم مربوطه در اروپا به دنبال شركت هايي گشتند كه قادر به اجراي تكنولوژي قالبگيري تزريقي  فشرده باشند.

علاوه براين تیم مزبور قدم هايي مهم در زمينه پيش بيني مشكلات احتمالي كار برداشت.تخمين ريسك مراحل مختلف كار و يافتن راه حل هاي مناسب از جمله اين اقدامات بود.

در طول پيشرفت كار،هر بخش روزانه يافته هاي خود را در اختيار ديگر بخش ها قرار داده و به بهترين راه حل و روش كار دست پيدا مي كردند.

سر انجام در نمايشگاه IFA 2009 ،اين تلويزيون بدون لبه LG با طراحي متفاوت و زيبا به نمايش گذاشته و با انجام بهترين كار گروهي برنده جایزه طراحی شد.

اعضاي گروه بعد از نمايشگاه خود را براي شروع پروژه بعدي آماده كردند.

شروع راهي به سوي كسب مقام اول جهان

این پروژه در حقيقت نقطه عطفي براي LG به حساب مي آيد.اين موفقيت تنها يك سرآغاز است.با توليد نسل دوم و سوم اين سري تلويزيون هاي بدون قاب و مجهز به تكنولوژي هاي جديد، LG در آينده به آرزوي خود كه كسب مقام اول جهان است ،دست خواهد يافت.