برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

همکاری LG و کمپانی Fox قرن بیستم در نمایش فیلم Avatar و عرضه گوشی شکلات جدید LG

  • بروزرسانی شد
  • 01/12/2009

 LG اعلام کرد که قصد دارد با همکاری کمپانی Fox گوشی شکلات جدید خود را در آسیا به همراه نمايش فیلم جدید Avatar ساخته جیمز کامرون معرفی کند. این گوشی جدید و ساده در چهارم نوامبر در هنگ کنگ عرضه خواهد شد.

این همکاری جدید نگاهی به آینده دنیای سرگرمی دارد، جایی که تولید کنندگان و عرضه کنندگان دست در دست هم شرایطی را برای هر مصرف کننده اي مهیا می کنند که تنها مختص تماشاچیان پرده های سینما نباشد.

Avatar یکی از فیلم های برتر امسال است. همانند دیگر فیلمهای جیمز کامرون، Avatar نیز دارای گرافیک نمایشي بسیار بالایی بوده و صحنه های زنده اکشن و فضاهای واقعی دارد.همچنین این فیلم از شخصیت های 3D با انیميشن CG برخوردار می باشد که پرده سينما را به یک دنیای عجیب تبدیل می کند.

شکلات جدید LG علاوه بر داشتن طرح اولیه گوشی شکلات قدیمی، تغیيراتی نیز در طراحي آن ایجاد کرده است. LG سعی کرده ایده های متداول در طراحي گوشي را کنار گذاشته و با طراحی متفاوت كيفيت و زيبايي این شکلات جدید را ارتقاء دهد.

این گوشی دارای یک صفحه نمایش منحصر به فرد 4 اینچی عريض است که یک تجربه متفاوت را در نمایش فيلم ها با زاويه ديدي معادل 21:9 ،کیفیت شفاف و وضوح تصوير عالي HD ارائه می کند.

LCD وايد اين گوشي و قابلیت های آن، بهترین مكان برای تماشای پیش پرده فیلم Avatar است. نمایش فیلم هنگام عرضه این گوشی در آسیا و همکاری LG وFox  در این زمینه باعث شده است که این دو کمپانی در گسترش ارتباط بین تلویزیون و بازار تجارت جهانی نقش داشته باشند.

شکلات جدید LG در سپتامبر به بازار انگلستان عرضه شده و هم اکنون در اروپا و آسیای ميانه در                   دسترس است و به زودی وارد بازار ایران نیز خواهد شد.