برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

تلویزیون های Nano cell ال جی انقلابی در دقت رنگِ تلویزیون

رمز موفقیت در تکنولوژی Nano CellTM نهفته است

شما به این شکل تلویزیون نگاه می کنید.

باتوجه به تحقیقات انجام شده، حدود %60 افراد تلویزیون را نه از روبرو بلکه از کنار یا گوشه نگاه می کنند. در تلویزیون های Nano CellTM الجی به دلیل وجود زاویه دید گسترده، رنگ های دقیق حتی تا زاویه °60 از تلویزیون قابل مشاهده هستند.

دیگر هیچ وقت به تلویزیون قدیمیتان از بغل نگاه نکنید

تلویزیون شما ممکن است از روبرو رنگ های دقیق و درستی را به نمایش بگذارد اما هنگامی که از روبرو به طرفین حرکت می کنید از کیفیت نمایش این رنگ ها کاسته شده و شما تصویری متفاوت از آنچه حقیقتا وجود دارد می بینید.

چگونه تلویزیون های Nano cell رنگ هایی دقیق و زنده تولید می کنند ؟ تلویزیون های نانوسل برروی پنل رنگی خود ذراتی به قطر یک نانومتر دارند که فعالیت اصلی آنها جذب نور زرد اضافی و بالابردن کیفیت رنگ هاست. تلویزیون های Nano cell رنگ هارا با جزئیات بیش تری نسبت به تلویزیون های معمولی نشان میدهد.