برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

 • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
 • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
 • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
 • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا

WebOS 2.0 ال‌جی را تجربه کنید.

استفاده آسان از تلویزیون را دوباره تجربه کنیدwebOS 2.0

لانچر

انتخاب سریع و آسان محتوا

با کلیک روی کلید خانه می‌توانید به منوی لانچر در پایین صفحه دسترسی پیدا و بدون هیچ اشکالی میان کانال‌ها، اپلیکیشن‌ها و وسایل متصل به تلویزیون سوئیچ کنید. لانچر این امکان را به شما می‌دهد که بین محتوای مورد نظر خود در همان لحظه و بدون وقفه سوئیچ کنید. لحظه‌ای بدون درنگ، نهایت لذت را از سرگرمی خود ببرید. *ممکن است بعضی از اپلیکیشن‌ها، محتوا و ویژگی‌ها، در کشور‌های مختلف متفاوت و برای آپدیت‌های بعدی در نظر گرفته شده باشند

Play Video
Close Video

Live Menu

کانال جستجوی جدید

در لایو تی‌وی گشت و گذار کنید و تمام برنامه‌های ضبط شده و فیلم‌های دسته‌بندی شده را جستجو کنید. محتوای مورد نظر خود را جستجو و بدون هیچ زحمتی انتخاب کنید. لایو تی‌وی نه تنها موجب استفاده بهینه از زمان می‌شود، بلکه تجربه تماشای تلویزیون را لذت‌بخش کرده است.

Play Video
Close Video

فروشگاه ال‌جی

تمام امکانات در یک محل

فروشگاه ال‌جی تمام محتوایی که شما برای سرگرم شدن نیاز دارید، به صورت کامل در خود جای داده است. ال‌جی روشی ساده برای خرید برنامه‌های تلویزیونی، محتوای سه‌بعدی، اپلیکیشن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. هر آنچه را که شما می‌خواهید تماشا کنید، موجود و مستقیما آماده خرید است.

Play Video
Close Video

راه اندازی سرگرم کننده

تلویزیون خود را همراه با سرگرمی راه‌ اندازی کنید

با اپلیکیشن "تنظیمات هوشمند"، لذت و سرگرمی از همان ابتدای روشن کردن تلویزیون، آغاز می‌شود. پرنده لوبیایی یک دستیار بسیار خوب است که کمک می‌کند بدون هیچ استرسی کارهای خود را در تلویزیون انجام دهید.
ویژگی "تنظیمات سریع" این امکان را به شما می‌دهد که هر زمان که می‌خواهید از تلویزیون استفاده کنید، از صفحه تنظیمات خارج شوید.
تنظیمات تلویزیون خود را راحت‌تر از همیشه همراه با لذت و سرگرمی انجام دهید.

Play Video
Close Video

راهنمای اتصال به درگاه

راه حل سریع!

ویژگی "دستیار ورودی" امکان انتخاب و اجرای لحظه‌ای محتوای هر دستگاه خارجی متصل شده به تلویزیون را به شما می‌دهد.
هنگامی که یک دستگاه خارجی را به تلویزیون وصل می‌کنید یک پنجره روی صفحه ظاهر می شود. در این مرحله باید پیغام اتصال که در قسمت سمت راست بالای صفحه اصلی قرار دارد را انتخاب کنید. *ممکن است بعضی از اپلیکیشن‌ها، محتوا و ویژگی‌ها، در کشور‌های مختلف متفاوت و برای آپدیت‌های بعدی در نظر گرفته شده باشند

Play Video
Close Video
 • Intertek

  Intertek - LG webOS 2.0
  - Smart TV

 • UL Validated

  UL Validated - LG webOS 2.0
  - Smart TV

ما را دنبال کنید
 • Facebook
 • Youtube
 • نهایت وضوح   نهایت رنگ
 • تلویزیون OLED ال‌جی، نسل آینده تلویزیون