درباره LG برای کسب و کار

ارزش ها

شرکت ال جی خرسند است که با ارائه تکنولوژی های جدید موجب بهبود زندگی مشتریان و کارمندان خود گشته است. شرکت ال جی متعهد شده است که به مشتریان خود محصولات جدید و هوشمند با بازدهی بیشتری ارائه دهد. درنهایت ال جی با مشتریان خود همانند مشتریان یکباره و موقتی رفتار نمی کند بلکه بصورت بلند مدت در مسیر تلاش برای دستیابی به موفقیت مشترک، همراه مشتریان خود خواهد ماند.

پروفایل شرکت


راه حل های تجاری ال جی:
تیم B2B شرکت ال جی به مشتریان خود خدماتی در رابطه با هتل داری و سکونت ،سیستم های تهویه هوای تجاری، علائم تجاری، ادغام سیستم ها، سلامتی، تحصیل، دولت و بازارهای صنعتی، می دهد. شرکت ال جی با داشتن دفاتر مرکزی در شهر مختلف و همچنین تیم اختصاصی مهندسی و پشتیبانی از مشتران قادر به ارائه راه حل های تجاری به شرکت های وابسته به محیط تجاری ویژه است.

شرکت ال جی الکترونیکس:
شرکت ال جی پیشوا و ارائه کننده تکنولوژی های جدید در سراسر جهان می باشد و محصولات الکترونیکی از جمله لوازم برقی خانگی و ارتباطات موبایلی را تولید می کند و بیش از 72000 نفر در سراسر جهان مشغول به کاردراین شرکت هستند. این شرکت متشکل از چهار واحد تجاری اصلی شامل ارتباطات موبایلی، لوازم دیجیتالی، نمایشگر های دیجیتالی و رسانه های دیجیتالی با فروش 48500 میلیارد دلار می باشد. شرکت ال جی بزرگترین تولیدکننده هدست های CDMA، سیستم های تهویه هوای خانگی، پنل های پلاسما ،محصولات ذخیره سازی Optical ، دستگاه های پخشDVD و سیستم های سینمای خانگی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.LG.com مراجعه نمایید.

بستن