برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا
LG Exceeds Expectations with Innovative Products

ال جی با نوآوریهایش فراتر از انتظارات عمل میکند

این شرکت با داشتن پیشینه‌ای طولانی از دستاوردهای ارزشمند، مصمم است که ثبات گام‌هایش را حفظ نماید. ما همواره حرفه‌ای‌گری خود را تقویت می‌کنیم و در جهت تبدیل شدن به یک شرکت پیشتاز در جهان گام برمی‌داریم. شرکت ال جی الکترونیکس با عرضه محصولات پیشتاز و فناوری جهانی، با هدف بهبود زندگی و کسب و کار مشتریان فعالیت می‌کند.

03PC_White_bg_360

گسترش به سوی ارائه خدمات به مشتریان شرکتی

ال جی حضوری استوار در حوزه‌های B2B دارد، از جمله لوازم خانگی، وسایل سرگرمی خانگی و ارتباطات همراه. برای حمایت از رشد شرکت در بازار B2B در آینده، ما همچنان به توسعه مجموعه محصولات این بخش خود ادامه می‌دهیم. ما خود را آماده تحولاتی که در صنعت و نیازهای مشتریان رخ می‌دهد نیز می‌کنیم.

سرگرمی خانگی وسایل خانگی و هوا افزارها مرکز تجاری انرژی
نمایش اطلاعات سیستم‌های تهویه مطبوع خورشیدی
مانیتور لباسشویی صنعتی نوری
کمد لباس حالت‌دهنده ESS (سیستم ذخیره‌سازی انرژی)
کمپرسور و موتور EMS (راهکار مدیریت انرژی)
ممبرین
Sustainable Global Partnership

مشارکت جهانی پایدار

شرکت ال جی الکترونیکس دارای شبکه جهانی قدرتمندی است. ما در 125 مرکز عملیاتی دارای کارخانه‌های ساخت و تولید، دفاتر فروش، و تأسیسات پژوهشی و توسعه‌ای هستیم.