ال جی با نوآوریهایش فراتر از انتظارات عمل میکند

این شرکت با داشتن پیشینه‌ای طولانی از دستاوردهای ارزشمند، مصمم است که ثبات گام‌هایش را حفظ نماید. ما همواره حرفه‌ای‌گری خود را تقویت می‌کنیم و در جهت تبدیل شدن به یک شرکت پیشتاز در جهان گام برمی‌داریم. شرکت ال جی الکترونیکس با عرضه محصولات پیشتاز و فناوری جهانی، با هدف بهبود زندگی و کسب و کار مشتریان فعالیت می‌کند.
 • ال‌جی الکترونیکس در بخش B2C به عنوان یکی از برترین مهره‌های جهانی در بازار پیشتازی کرده و به داشتن بهترین فناوری‌ها و محصولات جهانی افتخار کرده است.
  با این حال، فضای کسب و کار به سرعت در حال تغییر است و ما نیز به عنوان شرکت پیشتاز در بازار B2C، نمی‌توانیم بی‌اعتنا و توجه بمانیم.
  از این رو، طیف وسیعی از محصولات B2C را در حوزه‌های انرژی، تهویه هوا، ID (نمایشگرهای تجاری و هتلی)، قطعات خودرو، تصفیه آب، تجهیزات و غیره توسعه دادیم.
  همچنین مشغول توسعه فناوری‌های پیشرفته‌ای در بخش‌هایی مثل نرم‌افزار، اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی بوده‌ایم که دستاوردهای برجسته‌ای را حاصل کرده است.
  برای برقراری ارتباط بین نرم‌افزار در این دستگاه‌ها، نیاز است راهکارهایی تولید کنیم که ارزش‌های مورد انتظار مشتریان را تحقق بخشد و راهکارهایی جامع عرضه کنیم که عملیات نصب، نگهداری و کارکردها را دربرگیرد.
  بیش از تمامی رقبای خود در جهان، مجموعه‌ای غنی از محصولات را در حوزه‌های تجاری گوناگون ساخته‌ایم و توسعه داده‌ایم، از جمله فناوری‌ها و شبکه کسب و کار جهانی.
  علی الخصوص در حیطه B2B ما به دنبال این شعار گام بر می‌داریم: "جهان هوشمند و دوستار محیط زیست با داشتن زندگی هوشمند و انرژی هوشمند."
  برای دستیابی به اهداف خود، ما تعهد می‌کنیم که از همه پیشی بگیریم و نهایت تلاش خود را بکار ببندیم.
  از توجه و همکاری مستمر شما در این راستا بسیار قدردانی خواهد شد.

 • گسترش به سوی ارائه خدمات به مشتریان شرکتی

  ال جی حضوری استوار در حوزه‌های B2B دارد، از جمله لوازم خانگی، وسایل سرگرمی خانگی و ارتباطات همراه. برای حمایت از رشد شرکت در بازار B2B در آینده، ما همچنان به توسعه مجموعه محصولات این بخش خود ادامه می‌دهیم. ما خود را آماده تحولاتی که در صنعت و نیازهای مشتریان رخ می‌دهد نیز می‌کنیم.

Horizontal Table
سرگرمی خانگی نمایش اطلاعات
وسایل خانگی و هوا افزارها سیستم‌های تهویه مطبوع
مرکز تجاری انرژی خورشیدی
سرگرمی خانگی مانیتور
وسایل خانگی و هوا افزارها لباسشویی صنعتی
مرکز تجاری انرژی نوری
سرگرمی خانگی
وسایل خانگی و هوا افزارها کمد لباس حالت‌دهنده
مرکز تجاری انرژی ESS (سیستم ذخیره‌سازی انرژی)
سرگرمی خانگی
وسایل خانگی و هوا افزارها کمپرسور و موتور
مرکز تجاری انرژی EMS (راهکار مدیریت انرژی)
سرگرمی خانگی
وسایل خانگی و هوا افزارها ممبرین
مرکز تجاری انرژی