مولتی وی مینی

سری وی اس سیستم های تهویه مطبوع مولتی ال جی همان چیزی است که یک فضای مطبوع در خانه و یا محل کار به آن نیاز دارد. تهویه مطبوع مولتی VS همان چیزی است که یک فضای مطبوع به آن نیاز دارد. واکنش عملیاتی سریع، مدار مبدل حرارتی بهینه و راندمان بالا از جمله ویژگی های برجسته این سری از محصولات تهویه هوای مطبوع ال جی به شمار می رود.
 • MULTI_V_S_03_1_IR MULTI_V_S_03_1_m_IR

  واکنش عملیاتی سریع

  پاسخدهی عملیاتی با حسگر فشار سریع‌تر و دقیق‌تر می‌شود. در حالت سرمایش، کنترل فشار تا ۱۴٪ زمان کمتری می‌برد که باعث بهبود آسایش کاربر می شود

 • MULTI_V_S_03_2_IR MULTI_V_S_03_2_m_IR

  مدار مبدل حرارتی بهینه

  مدار مبدل حرارتی مسیرمتغیر، مسیر های بهینه برای عملیات سرمایش و گرمایش را انتخاب می‌کند تا کارآیی تا ۵٪ افزایش یابد.

 • MULTI_V_S_03_3_IR MULTI_V_S_03_3_m_IR

  مبدل حرارتی با فین Wide Louver Plus

  با استفاده از فین wide louver plus به جهت کند شدن انجماد و به تاخیر افتادن عملیات یخ زدایی، راندمان مبدل حرارتی تا 7 درصد افزایش یافته است.

 • MULTI_V_S_05_1_IR

  بالاترین سرعت کمپرسور در دنیا

  با دامنه فرکانس گسترده تراز ۱۵ تا ۱۵۰ هرتز، MULTI V S راندمان بار مقطعی و قابلیت پاسخ‌دهی سریع را تقویت می‌کند. موتور متمرکز، طراحی کوچکی از هسته مرکزی را برای کمپرسور فراهم می‌کند.

 • MULTI_V_S_05_2_IR

  قابلیت اطمینان بالا در همه ظرفیت ها

  در مدل های با ظرفیت کمتر از 7HP، کمپرسورهای روتاری و برای مدل های بیشتر از 7HP به جهت افزایش اعتمادپذیری و راندمان از کمپرسور اسکرال استفاده شده است.

 • MULTI_V_S_05_3_IR

  ۶ شیر بای پس

  قابلیت اطمینان کمپرسور با ۶ شیر بای‌پس به حداکثر رسیده است زیرا کمپرسور را از آسیب‌های ناشی از مبردهای بیش از حد فشرده در امان نگاه می‌دارد.

 • MULTI_V_S_05_4_IR

  اطمینان و راندمان بالا در تمام ظرفیت‌ها

  کمپرسور های Multi V S دارای راندمان و اعتمادپذیری بالا برای استفاده در همه کاربری های تجاری و مسکونی می باشند. در مدل های با ظرفیت کمتر از 7H...

 • کنترل بار هوشمند

  MULTI V S دمای مبرد را بر اساس دمای داخل، بیرون و دمای مورد نیاز تنظیم می‌کند. در نتیجه، راندمان انرژی را با صرفه‌جویی انرژی تا ۱۳٪ بهبود می‌دهد و سطح آسایش در داخل را در حالات سرمایش/گرمایش به حداکثر می‌رساند.
  MULTI_V_S_06 MULTI_V_S_06_M