برای تجربه کامل از سایت LG.com، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر و یا نسخه به روز Internet Explorer (نسخه 9 به بالا) می‌باشید.

وب‌ سایت LG.com با بهره گیری از طراحی واکنشی، تجربه‌ای راحت را در دستگاه‌هایی با اندازه صفحه نمایش گوناگون به شما ارائه می‌کند. لطفا برای دستیابی به بهترین تجربه ممکن، از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

اگر شما از نسخه 8 و یا کمتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، شما نیاز به استفاده از مرورگرهای دیگر، مانند Google Chrome و Mozilla Firefox می‌باشید و یا Internet Explorer خود را به نسخه جدیدتر (نسخه 9 به بالا) آپدیت کنید..

اگر شما از نسخه 9 و یا بالاتر Internet Explorer استفاده می‌کنید، گزینه “Compatibility View settings” مرورگر خود ر ا خاموش کنید. از روش زیر پیروی کنید:

  • در بالای مرورگر خود کلیک راست کرده و مطمئن شوید که گزینه “Menu Bar” فعال می‌باشد
  • گزینه “Tools” از Menu Bar را انتخاب سپس گزینه “Compatibility View settings” را انتخاب نمایید
  • در منو pop-up باز شده هر 3 چک باکس را غیر فعال کنید سپس بر روی “Close” کلیک کنید
  • پنجره مرورگر شما به صورت خودکار ریفرش و شما آماده می‌باشید
رفتن به منوی محتوا
Single_Split_03_2

اینورتر هوشمند LG

Single_Split_03_1
Single_Split_04

صرفه‌جویی در انرژی

بر خلاف کمپرسورهای سرعت‌ثابت سنتی، کمپرسورهای اینورتر هوشمند LG، سطح جدیدی از هوشمندی را به همه دستگاه های تهویه مطبوعی که به آن متصل شده، به ارمغان می آورد

Single_Split_05_IR

راندمان انرژی حداکثری

کمپرسور با نهایت هوشمندی خروجی را بر اساس محیط اطراف تنظیم می‌کند و مزایایی از قبیل راندمان انرژی در سطح جهانی، آسایشی بهینه و اطمینانی پایدار به ارمغان می‌آورد.

Single_Split_06

آسایش

کمپرسور اینورتر هوشمند LG از طریق تنظیم خروجی برای حصول اطمینان از اینکه دمای اتاق در همان دمایی که تنظیم شده باقی بماند، آسایش کاربر را تا حد ممکن افزایش می‌دهد. کاربران همچنین از قابلیت‌های سرمایش سریع نیز بهره‌مند خواهند شد.

Single_Split_07_IR

سرمایش سریع

اینورتر هوشمند LG نه تنها دما بلکه فشار را نیز می‌سنجد که سرمایش سریع و دقیق را از این طریق امکان‌پذیر می‌کند.

Single_Split_08_IR

سرمایش آسوده

در مقایسه با مدل‌های با سرعت ثابت و اختلاف دمای نامنظم به دلیل خاموش/روشن شدن، اینورتر هوشمند LG آسایش کاربر را با بهینه‌سازی کاربرد برای دمای تنظیمی تا حداکثر میزان ممکن افزایش داده است.

Single_Split_09

اطمینان

تهویه‌های مطبوع اسپلیت تکی اینورتر هوشمند LG که برای مناطق دارای نوسان برق ایده‌آل هستند، با درجه‌ اطمینان بالا و بطور پایدار با دامنه عملکردی گسترده کار می‌کنند.

Single_Split_10_1

دامنه عملکردی گسترده

فناوری کمپرسورهای برتر LG ضامن عملکرد پایدار در دماهای مختلف است.

Single_Split_10_2

مقاوم در برابر ولتاژ بالا و پایین

در صورت مواجهه با ولتاژ غیرعادی، کمپرسورهای اینورتر هوشمند LG بصورت خودکار خاموش می‌شوند تا قابلیت اطمینان آن را ضمانت کنند. با این حال،‌ کمپرسور سرعت ثابت در خطر آسیب دیدن بیشتری قرار دارد.

Single_Split_11_IR

تعمیر و نگهداری آسان: LG MV

فناوری کمپرسورهای برتر LG ضامن عملکرد پایدار در دماهای مختلف است.