Álláskeresés

Jogi előadó (határozott idejű jogviszony)

2023/06/26

  • Budapest, Hungary
  • LG Electronics
  • 2023/06/26 ~ 2023/12/31
Főbb feladatok, munkák:
• Jogi vonatkozású iratok rendszerezése, archiválása
• Jogi kutatómunka, jogi vélemények készítése
• Levelek, jegyzőkönyvek szerkesztése
• Szerződések szerkesztése, előkészítése jóváhagyásra
• Jogi vonatkozású iratok, jogszabályok fordítása
• A jogi osztály egyéb adminisztratív feladatainak elvégzése; a belső ügyfelek kiszolgálása; aktív részvétel az osztály munkájában

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Bármely magyarországi jogi karon befejezett tanulmányok (Diploma megszerzésének időpontja: 2023)
• Kiváló magyar és angol nyelvtudás
• A Word szövegszerkesztő, különösen a korrektúra funkció magas szintű ismerete
• Az Excel magas szintű ismerete
• Pontos, precíz munkavégzés, odafigyelés a részletekre, monotonitástűrés
• Terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság, kommunikatív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat (akár vállalati jogi osztályon, akár ügyvédi irodában)
• Külföldi tanulmányok
• Tapasztalat jogi adatbázisok használatában
• Az alábbi nyelvek valamelyikének ismerete: szerb, horvát, bolgár, szlovén, román

Szükséges nyelvtudás:
• Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
• Magyar - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:
1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 3/A

Method of application:
If you are interested in this position please send your professional CV in English to the following e-mail address: lgemk_jobs@lge.com