Перейти до інформації

42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V
42LA615V

Новинка 2013! 3D телевізор з підтримкою функції Dual Play та 4 парами 3D окулярів в комплекті

Телевізор з функцією CINEMA 3D з діагоналлю 42 дюйма

42LA615V

ДІАГОНАЛЬ32   42   47
  • Комфортне 3D без мерехтіння та конвертація з 2D в 3D
  • DVB-T2/C/S2 тюнер
  • Підсвітка FULL LED
  • Підтримка режиму Dual Play

Play Video

Milleks meile WebOS

LG nutiteler tutvustab uuendust webOS, kasutajaliidest, mis lihtsustab kõike ja kaotab kõik teetõkked meelelahutuse teel seadistamisest kuni näitamiseni.

Play Video

Launcher (käivitaja) – vali sisu kiiresti ja lihtsalt

Klõpsates vaid Home-nupule, saate valida sisu ja funktsioone Launcherist, mis asub ekraani allosas ja võimaldab teil liikuda edasi-tagasi eetris olevate programmide ja valitud sisu vahel.

Play Video

Live Menu – uus kanalite lehitsemise viis

Soovitused, kanalid, otsing ja salvestatud teave ilmub otsemenüü ekraanile, kui liigutate puldi kursorit teleriekraanil. Saate lihtsalt otsida ja nautida ekraanil, vaadates samal ajal saadet edasi.

Play Video

LG pood – kõik ühes kohas

Uus nutiteleril põhinev webOS võimaldab teil kasutada kogu LG poe meelelahutust, nt otse-TV-programme, VODi, ED-sisu, rakendusi ja soovitatud sisu. LG pood pakub teile ühte poodi, kust leiate kogu vajaliku meelelahutuse.

Play Video

Fun setup (lõbus seadistamine) – tutvuge oma teleriga lõbusamalt

WebOSil põhinev nuti-TV on teie jaoks ette valmistanud uue lihtsa teleri seadistamise kogemuse. Kohe seadistamise algul aitab webOSi maskott BeanBird teid lihtsa ja lõbusa protsessi igal sammul, andes samm-sammult juhiseid.

Play Video

Input Assist – kiire nõuanne!

Väliste seadmete ühendamine teleriga ja nendega mängimine on nüüd lihtne, nagu see peakski olema. Unustage keerulised manöövrid kaugjuhtimispuldiga, mida tuli teha vanemate telerite puhul, kui ühendasite teleriga oma arvuti või taskuarvuti.

Otsing

Otsing

Trükkige või lausuge lihtsalt märksõna ja universaalne otsing pakub kohe asjaomase nimekirja VODi sisust, eetris olevatest programmidest ja veebivideotest YouTube’is. Seni parim otsingumootor võimaldab leida teie telerist kõike ja rikastab meelelahutuskogemust LG nutiteleriga.

Soovitus

Soovitus

LG nutiteler annab soovitusi, mis põhinevad populaarsusel reaalajas ühes kohas, koos teid juhtivate pisipiltide ja üksikasjadega.

Jagage

Jagage

Teie lemmiksisu sujuv jagamine. Sirvige ja jagage faile välistest seadmetest juhet kasutamata oma suurele teleriekraanile LG Smart ShareTM abil. LG tutvustab uut tõelist nuti-TVd, mis ühildub muude seadmetega lihtsamini kui varem.

Salvesta

Salvesta

Selleks et sobida teie kiiresse ellu, pakub LG nuti-TV palju suurepäraseid salvestamistehnoloogiaid, nt Time Machine II, mis võimaldab teil meelt lahutada sobivaimal ajal.

Дизайн, функції і специфікації можуть бути змінені без повідомлення.

Раніше переглянуті

закрити
42LA615V

42LA615V

top