40U990A-W Kopeeri mudelinimi
LG UltraFine™ 40 tolli Nano IPS Black 5K2K koos Thunderbolt™ 5
Põhifunktsioonid
Hinna leiate edasimüüjalt
Piiratud koguse müük
Saadaval kogus 0
  • vip-price-message
    (40U990A-W)
    LG liikmete hind
Kokku
component-OBScountrySelectDesc
Hinna leiate edasimüüjalt
Piiratud koguse müük
Saadaval kogus 0
  • vip-price-message
    (40U990A-W)
    LG liikmete hind
Kokku
Ekraan
Ekraan
Auhinnatud tipptase
*https://www.thunderbolttechnology.net/products
Paveikslėlių nėra Paveikslėlių nėra
5K2K ekraan.
Teravam, laiem, selgem.
1)Nano IPS on täiustatud IPS-tehnoloogia, mis kasutab ekraani LED-il nanomeetri suurusi osakesi.
Ekraan proffidele.
Professionaalide jõudlus.
*Nano IPS on täiustatud IPS-tehnoloogia, mis kasutab ekraani LED-il nanomeetri suurusi osakesi.
Kogu värvispekter, mida sa ette kujutasid
*Heledus: 450 nitti (Typ.), värvigamma: DCI-P3 99% (Tüüp)
2000:1 sügavam must ja rikkalikumad varjud
Kontrastsus 1000:1
Kontrastsus 2000:1
*Kujutised simuleeritud, et funktsiooni paremini selgitada. See võib tegelikust kasutusest erineda.
Kaitske oma silmi,<br> säilita iga detail
*TÜV Rheinland sertifikaadi ID (Eye Comfort): 1111298743
*Kujutised simuleeritud, et funktsiooni paremini selgitada.
Kaitske oma silmi,
säilita iga detail
Maailma esimene Thunderbolt™ 5 5K2K ekraan**
Thunderbolt™ 5 võimaldab luua profitasemel lõpptooteid, näiteks dokumentaalvideoid, filme ja mänge silmapaistval 5K2K ekraanil. See pakub ka andmeedastust ühendatud seadmetesse kaks korda kiiremini kui Thunderbolt™ 4 ja võimaldab sülearvutit (kuni 96 W) laadida ühe kaabli kaudu, tagades stabiilsuse, skaleeritavuse ja turvalisuse.
Kiirema andmeedastuse ikoon 2x kiirem*andmeedastus (Kuni 80 Gbps)
Toite ikoon 96 W toide
5K2K ekraani ikoon 5K2K ekraan
*Kõigile funktsioonidele, sh 96 W laadimisele ja 5120 × 2160 @120Hz väljundile juurdepääsuks peab teie seade toetama Thunderbolt 5 või DisplayPort 2.1.
*Pakendis on kaasas DP, HDMI, USB-C ja Thunderbolt kaablid.
※ Märkus ※
*Miinimumnõuded: Intel 12. põlvkond või uuem, Windows 11 või uuem.
*Miinimumnõuded: macOS Sequoia (versioon 15) või uuem.
Tõhus tööjaam
*Pakiga on kaasas kaabel DP x1, HDMI x1, USB-C x1, toitejuhe x1 ja Thunderbolt x1.
Mängupilt hiiglaslikust hõbedase soomusrüü ja punase keepiga koletisest, kes hoiab kilpi.
AMD FreeSync Premium
Lülitage kiiresti ümber loomisele
*Uusima LG Switch rakenduse versiooni allalaadimiseks külastage veebisaiti LG.COM.
Minimalistlik elegantne disain
Ääristeta disain Ääristeta disain
Pööre Pööre ±20°
Kalle Kalle (-5° ~ 20°)
Kõrgus Kõrgus (130 mm)
Info
  • Toote nimetus
    UltraWide
    Aasta
    Y25
  • Suurus [Tolli]
    39,7
    Suurus [cm]
    100,86cm
  • Eraldusvõime
    5120 x 2160
    Paneeli tüüp
    IPS must
  • Kuvasuhe
    21:9
    Pikslisamm [mm]
    0,1815 x 0,1815
  • PPI (Pikslit tolli kohta)
    139
    Heledus (Min) [cd/m²]
    360 cd/m²
  • Heledus (Tüüpiline) [cd/m²]
    450 cd/m²
    Värvigamma (min)
    DCI-P3 95% (CIE1976)
  • Värvigamma (tüüp.)
    DCI-P3 99% (CIE1976)
    Värvisügavus (värvide arv)
    1,06B
  • LED kontrastsussuhe (min)
    1400:1
    Kontrastsussuhe (tüüpiline)
    2000:1
  • Reageerimisaeg
    5 ms (GtG at Faster)
    Värskendussagedus (max) [Hz]
    120
  • Vaatenurk (CR≥10)
    178º(P/V), 178º(Ü/A)
    Kumerus
    2500R
FUNKTSIOONID
  • HDR 10
    JAH
    VESA DisplayHDR™
    DisplayHDR™ 600
  • HDR-efekt
    JAH
    Nano IPS™ tehnoloogia
  • Värv on kalibreeritud tehases
    Riistvara kalibreerimine
    Riistvara kalibreerimine valmis
  • Automaatne heledus
    Lugemisrežiim
  • Flicker Safe
    Color Weakness
  • Super Resolution+
    AMD FreeSync™
    FreeSync Premium
  • VRR
    Black Stabilizer
  • Dynamic Action Sync
    Kasutaja määratud klahv
  • Automaatse sisendi lüliti
    PBP
    JAH (2PBP)
  • PIP
    Nutikas energiasääst
  • Live Color madal sinine valgus
SW rakendus
  • LG lüliti
    LG kalibreerimisstuudio (True Color Pro)
  • Kaksikkontroller
ÜHENDUVUS
  • HDMI
    JAH (2ea)
    HDMI versioon
    Toetab FRL-i, mis ühildub HDMI 2.1-ga
  • HDMI (HDCP versioon)
    2.3
    DisplayPort
    JAH(1ea)
  • DP versioon
    2.1 (UHBR 13.5)
    DP (HDCP versioon)
    2.3
  • Thunderbolt
    Jah (sisse 1ea / välja 1ea)
    Thunderbolt (HDCP versioon)
  • Thunderbolt (andmeühendus)
    Thunderbolt (elektritoide)
    96 W
  • USB-C
    Jah (1 Üles / 4 Alla)
    USB-C (andmeedastus)
  • Daisy Chain jadaühendus
    JAH(UHD/120Hz)
    USB ülesvoolu port
    JAH(Thunderbolt & USB-C 10Gbps kaudu)
  • USB allavoolu port
    USB-C *4EA(15W*1EA, 4.5W*3EA) 10Gbps USB-A *2EA 10Gbps
    Sisseehitatud KVM
  • LAN (RJ-45)
    Kõrvaklappide väljund
    4-pooluseline (Mikrofon+Heli)
HELI
  • Kõlar
    10 W x 2
    Rich Bass
TOIDE
  • Tüüp
    Sisseehitatud toiteplokk
    Vahelduvvoolu sisend
    100~240 V, (50/60Hz)
  • Energiatarve (Sees režiim)
    45 W
    Energiatarve (Sees režiim) (ErP)
    40 W
  • Energiatarve (uinakurežiim)
    Alla 1,2 W
    Energiatarve (alalisvool väljas)
    Alla 0,3 W
Mehaaniline
  • Ekraani asendi reguleerimine
    Kalle/Kõrgus/Pööre
    Seinale kinnitatav [mm]
    100 x 100 mm
Mõõdud/Kaal
  • Mõõdud alusega (L x K x S) [mm]
    947,7 * 614,3 * 260 mm
    Mõõdud ilma aluseta (L x K x S) [mm]
    947,7 * 419,8 * 106,3 mm