LA86000

هوشمندی الهام گرفته از شما!

به آسانی به دنیای نامحدودی از سرگرمی ها به راحتی و به سرعت دست یابید. به راحتی هر چه تمام تر به کنترل تلویزیون خود بپردازید. هوشمندانه کنترل کنید. هوشمندانه زندگی کنید.

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2

تلویزیون‌ ال ای دی

با تلویزیون ال ای دی ال جی لذت تماشای تلویزیون را چندین برابر کنید. از سایز بزرگ تلویزیون‌های ال ای دی مناسب برای فروشگاهها و مراکز تفریحی گرفته تا سایر مدل‌های آن برای خانه، همه در کیفیت رنگ و وضوح نمایش بالای فول اچ دی مشترکند. بیشتر بدانید بیشتر بدانید

خصوصیات تلویزیون ال ای دی LG:فناوری سینمای سه‌بعدی: تجربه دیدن فیلم در سینما با سینما تلویزیون سه بعدی ال جی به خانه شما منتقل میشود و به آسانی لذت دیدن فیلم و بازی‌ها را وقتی بر روی مبل خود نشسته‌اید به صورت تمام اچ دی با دوستان و نزدیکان خود سهیم شوید.همه چیز در کنترل شماست: با استفاده از کنترل از راه دور جادویی ال جی میتوانید تلویزیون LED خود را کنترل کنید. به سراغ علایق خود در اینترنت بروید و یا از میان لیست ویدیوهای اینترنتی فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.تمام اچ دی(Full HD): این خصوصیت در انواع تلویزیون‌های ال ای دی LG نمایش اوج وضوح تصویر و شفافیت رنگ‌هاست. Full HD 1080p تنها راه رسیدن به نهایت لذت دیدن ویدیوهای Blu-ray و بازی‌های HD است.فناوری حسگر هوشمند ال جی: این حسگر به صورت خودکار عمل میکند و میزان شدت نور، وضوح تصویر را به گونه‌ای تنظیم میکند تا با ارایه کیفیتی عالی مصرف انرژی بهینه داشته باشید.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن