کنتراست بی‌نهایت یک محصول، رنگ‌های تمام‌عیار را به وجود می‌آورد

اطلاعات بیشتر

تلویزیونWebOS 2.0 برای راحتی شما طراحی شده و سرگرمی و یادگیری را برای شما ساده‌تر کرده است. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که به راحتی و آسانی از تجربه تماشای تلویزیون هوشمندWebOS 2.0 لذت ببرید.
استفاده آسان از تلویزون را دوباره تجربه کنید

اطلاعات بیشتر

وقتی تلویزیون SUPER UHD ال‌جی، طبیعت را به تصویر می‌کشد، هر صحنه، شکوه بی‌پایانی دارد. قابلیت نمایش همه رنگ‌ها و رزولوشن 4K، به همه رنگ‌ها و جزئیات جان می‌بخشد و زنده بودن تصاویر در تلویزیونSUPER UHD ال‌جی، تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای کاربر رقم می‌زند.

اطلاعات بیشتر
LA86000

هوشمندی الهام گرفته از شما!

به آسانی به دنیای نامحدودی از سرگرمی ها به راحتی و به سرعت دست یابید. به راحتی هر چه تمام تر به کنترل تلویزیون خود بپردازید. هوشمندانه کنترل کنید. هوشمندانه زندگی کنید.

اطلاعات بیشتر
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تلویزیون‌ ال ای دی

با تلویزیون ال ای دی ال جی لذت تماشای تلویزیون را چندین برابر کنید. از سایز بزرگ تلویزیون‌های ال ای دی مناسب برای فروشگاهها و مراکز تفریحی گرفته تا سایر مدل‌های آن برای خانه، همه در کیفیت رنگ و وضوح نمایش بالای فول اچ دی مشترکند. بیشتر بدانید بیشتر بدانید

خصوصیات تلویزیون ال ای دی LG:فناوری سینمای سه‌بعدی: تجربه دیدن فیلم در سینما با سینما تلویزیون سه بعدی ال جی به خانه شما منتقل میشود و به آسانی لذت دیدن فیلم و بازی‌ها را وقتی بر روی مبل خود نشسته‌اید به صورت تمام اچ دی با دوستان و نزدیکان خود سهیم شوید.همه چیز در کنترل شماست: با استفاده از کنترل از راه دور جادویی ال جی میتوانید تلویزیون LED خود را کنترل کنید. به سراغ علایق خود در اینترنت بروید و یا از میان لیست ویدیوهای اینترنتی فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.تمام اچ دی(Full HD): این خصوصیت در انواع تلویزیون‌های ال ای دی LG نمایش اوج وضوح تصویر و شفافیت رنگ‌هاست. Full HD 1080p تنها راه رسیدن به نهایت لذت دیدن ویدیوهای Blu-ray و بازی‌های HD است.فناوری حسگر هوشمند ال جی: این حسگر به صورت خودکار عمل میکند و میزان شدت نور، وضوح تصویر را به گونه‌ای تنظیم میکند تا با ارایه کیفیتی عالی مصرف انرژی بهینه داشته باشید.

چیده شده بر اساس :

تازه بازدید شده

بستن