Skip to Contents

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی LG به شما کمک می کند به رویاهای خود رنگ واقعیت دهید. ما بهترین شرایط را برای رشد و شکوفایی توانایی های "افراد مناسب" فراهم می کنیم و به عملکردهای استثنایی کارکنان پاداش می دهیم.
استعداد بزرگ آن

چرا ال جی؟ به شرکتی که ذوق و استعداد بزرگ آن فرصت های بزرگی را برای دریافت بزرگترین جوایز به خود جلب می کند، ملحق شوید.

چرا به ال جی بپیوندیم؟

LG Electronics شما را قادر خواهد ساخت تا به رویاهای خود جامه واقعیت بپوشانید. حس تعاون ما افراد و پرورش استعداد فردی ایشان را محترم شمرده و به افراد زیرک فرصت می دهد تا رشد کرده و توانایی استثانی خود را در هر سطحی نشان دهند. در یک کلام، LG مکانی عالی برای کار کردن است.

فرصت های بزرگ

LG فرصت هایی برای رشد سریع به افراد مستعد و متخصصین فنی در دفاتر و مراکز خوددر سراسر دنیا عرضه می کند.

روحیه عظیم

LG در پی افرادی مصمم به موفقیت است. کسانی که ابتکار و مهارت های تخصصی فوق العاده ای از خود نمایش می دهند.

جوایز بزرگ

LG برای فعالیت های فوق العاده کارکنان خود جوایز تضمین شده ارائه می دهد.

یک شرکت جهانی

LG Electronics شرکتی جهانی با 82000 کارمند است که در 81 زیرمجموعه در سراسر جهان کار می کنند. LG Electronics می کوشد فن آوری و محصولات جدید به مشتریان عرضه کند. LG Electronics غول جهانی الکترونیک / ارتباطات است.
LG Electronics گوشی های CDMA، تلویزیون های PLASMA، سیستم های پخش DVD، وسایل ذخیره سازی نوری، سیستم های تهویه مطبوع و بسیاری محصولات دیگر تولید می کند. LG Electronics فن آوری های نوینی در محدوده ای وسیع از شبکه های سیار گرفته تا تلویزیون های دیجیتال، نمایشگرها و شبکه های خانگی عرضه می کند. بنابراین LG Electronics توانایی خلق محیطی همه جانبه را دارد.
به علاوه، محصولات نوآورانه LG Electronics زندگی مردم را بهبود بخشیده و فرهنگی مشارکتی بر پایه رقابت و خلاقیت پی ریزی کرده است. فرهنگ نوآوری بدون توقف LG ما را بر آن داشته تا در زمینه تغییر پیشتاز باشیم. آسمان کران LG Electronics است.

میراث LG

از زمان تاسیس در سال 1958 تا کنون، LG Electronics نیم قرن را با فن آوری های نوین و محصولاتی در زمینه الکترونیک، اطلاعات و فن آوری ارتباطات پشت سر گذاشته است. LG Electronics در الکترونیک، اطلاعات، صنایع فن آوری اطلاعات و ارتباطات در سطح جهان پیشتاز است. با ورود به سالن تاریخ LG، به تاریخچه فن آوری های توسعه یافته توسط LG نگاهی بیندازید.

گستره فعالیت های تجاری شرکت

LG Electronics از طریق سرمایه گذاری عمده در بخش تحقیق و توسعه، تلاش های مثبت در بازاریابی جهانی و فعالیت بی وقفه پیشتازی خود در تولید محصولات جهانی بیمه کرده است. LG Electronics اولین شرکت است که هنر را با محصولات خود نظیر گوشی های تلفن همراه نسل بعد، تلویزیون های دیجیتال، لوازم خانگی با قابلیت اتصال به اینترنت در آمیخته و از این طریق برای الکترونیک، اطلاعات و صنایع فن آوری ارتباطات، آینده جدیدی ترسیم کرده است.

سرگرمی خانگی

 • LG دامنه وسیعی از محصولات را به بازار عرضه می کند تا تجربه جدیدی از سرگرمی خانگی را در اختیار مشتریان قرار دهد. LG علاوه بر یک تولیدکننده مطرح تلویزیون های LCD و PLASMA، یکی از پیشروان تولید محصولات صوتی و سیستم های از جمله سیستم های سینمای خانگی، دستگاه های پخش دیسک Bluray، میکروسیستم های صوتی، وسایل ذخیره سازی نوری، نمایشگرهای پلاسما و بسیاری محصولات دیگر به صورت جهانی و حرفه ای نیز می باشد.

  بیشتر بخوانید

تلفن های همراه

 • شرکت تلفن های همراه LG Electronics یک شرکت پیشرو در اطلاعات ارتباطات جهانی تلفن همراه می باشد. LG گوشی هایی را تولید می کند که با فن آوری به روز و طرح های بدیع و تازه، تجربه ای بهینه از تلفن همراه را در اختیار مشتریان در سراسر جهان قرار می دهد. LG دنباله رو فن آوری همگرا و توسعه محصولات جدید تلفن همراه بوده و همواره هدف رهبریت دنیای تلفن های همراه را دنبال می کند.

  بیشتر بخوانید

لوازم خانگی

 • LG یک شرکت پیشرو در صنعت تولید لوازم خانگی به شمار می رود که با تولید محصولات پیشرفته ای که متناسب با نیاز و زندگی مشتریان است، خود را وقف ایجاد یک سیستم کامل از سیستم های خانگی کرده است. ماشین های لباسشویی، یخچال ها، لوازم پخت و پز، جاروبرقی ها و لوازم توکار، از جمله تولیدات لوازم خانگی جدید شرکت است.

  بیشتر بخوانید

سیستم های تهویه مطبوع

 • LG رتبه نخست تولید سیستم های تهویه خانگی را داراست و سهم عمده ای از بازار جهانی را در تولید این محصولات به خود اختصاص داده است. او این موقعیت را به عنوان رهبر فروش سیستم های تهوه خانگی از سال 2000 تا کنون حفظ کرده است. شرکت سیستم های تهویه مطبوع که در سال 2009 تاسیس شده است، با تولید سیستم های تهویه مطبوع خانگی و تجاری، کمپرسورها و محصولات با کاربری تجاری، بی شک پاسخگوی نیازهای مشتریان خواهد بود.

  بیشتر بخوانید

محصولات با کاربری تجاری

 • شرکت محصولات با کاربری تجاری LG، سیستم های جدید و با ارزش افزوده را در مانیتورهای LCD، نمایشگرهای تجاری، سیستم های اطلاعاتی-سرگرمی خودرو و سیستم های امنیتی به کار گرفته است. LG با تولید محصولاتی که به بهترین نحو مطابق با نیازهای مشتریان نهایی هستند، خود را متعهد به ارائه سیستم های هوشمند تجاری می داند.

  بیشتر بخوانید
درخواست استخدام

LG Electronics در کلیه بخش های جهانی خود، طبق مراحل استاندارد نیروی تازه استخدام می کند.

درخواست استخدام

روند استخدام بسته به شرایط استخدام محلی مانند بازار کار محلی (صنعت، متوسط سن بازنشستگی و غیره) و قوانین و مقررات کار مربوط به مراحل استخدام ممکن است به طور جزئی متفاوت باشد.
در برخی از کشورها، ممکن است یک مرحله دیگر مانند برگزاری آزمون های استعداد و نگرش، به مراحل استخدام اضافه شود.

 • ال‌جی جهانی

 • راز ماندگاری

 • ارتباط با سرمایه گذاران